EyeLike

EyeLike - Limitovaná kolekce dekorativní kosmetiky Řasenka & kajalky - Pro rychlé a zároveň efektní líčení
Řasenka a kajalová tužka – pár snů pro všechny make-up minimalisty nebo pro chvíle, kdy na líčení nemáme příliš času. Perfektně vedená oční linka upoutá pozornost, řasenka zase dodá nezbytnou finální tečku, bez které by výsledek nebyl kompletní. Proto právě tyto dva produkty hrají hlavní roli v nové limitované kolekci ALCINA EyeLike. Minimalistické líčení, klasické nebo trochu drama? S EyeLike žádný problém!

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Dlouhodržící kajalová tužka na oči - Perfect stay kajal - Olive green 1 ks

Barevné a výrazné oční linky jsou ve světě krásy aktuálním trendem a budou slušet i vám. S kajalovou tužkou Perfect Stay Kajal Olive green si je vytvoříte rychle a snadno. Mají měkkou texturu a vynikají vysokou výdrží a odolností vůči otěru a vodě.
250,00 Kč s DPH
 

Alcina - Dlouhodržící kajalová tužka na oči - Perfect stay kajal - Dark blue 1 ks

Barevné a výrazné oční linky jsou ve světě krásy aktuálním trendem a budou slušet i vám. S kajalovou tužkou Perfect Stay Kajal Dark blue si je vytvoříte rychle a snadno. Mají měkkou texturu a vynikají vysokou výdrží a odolností vůči otěru a vodě.
250,00 Kč s DPH
230,00 Kč s DPH
 

Alcina - Dlouhodržící kajalová tužka na oči - Perfect stay kajal - Dark green 1 ks

Barevné a výrazné oční linky jsou ve světě krásy aktuálním trendem a budou slušet i vám. S kajalovou tužkou Perfect Stay Kajal Dark green si je vytvoříte rychle a snadno. Mají měkkou texturu a vynikají vysokou výdrží a odolností vůči otěru a vodě.
250,00 Kč s DPH
230,00 Kč s DPH