Alcina - Haar Therapie šampon 150ml

Haar Therapie šampon díky šetrným mycím složkám v podobě pěny velmi jemně čistí podrážděnou vlasovou pokožku, dodává ji zpět vitalitu, zabraňuje ztrátě vlhkosti a důsledně posiluje a regeneruje vlas.
Výrobce: Alcina
Kód: 10940
Datum dodání: 24 hodin
balení 150 ml
325,00 Kč s DPH
300,00 Kč s DPH
25,00 Kč s DPH
 

Haar Therapie Šampon – Terapie pro vlasy / Mytí - Jen zdravé vlasy mohou být krásné.
Díky šetrným mycím složkám v podobě pěny velmi jemně čistí podrážděnou vlasovou pokožku, dodává ji zpět vitalitu, zabraňuje ztrátě vlhkosti a důsledně posiluje a regeneruje vlas. Pokožka je po umytí příjemně osvěžená a především zklidněná, vlasy jsou silnější a vypadají zdravě. Šampon Haar Terapie obsahuje komplex AquarichTM, což je speciální formule účinných látek, jejichž kombinace zlepšuje a stabilizuje v pokožce hydrataci, která dokáže proniknout až do spodních vrstev epidermis. Komplex obsahuje posilující výtažek s černého ovsa (Tato rostlina má vysoký podíl menthioninu a cystinu – jde o sirné aminokyseliny, které jsou důležitými stavebními látkami podporujícími regeneraci povrchu vlasu a tudíž i jeho efektivní zpevnění.) a silně hydratační lecitin. Díky těmto složkám je vaše vlasová pokožka také chráněna před ztrátou vlhkosti, která způsobuje její nerovnováhu a stárnutí. Extrakt z moringy olejodárné zabraňuje zvýšenému maštění vlasů. Protejny obsažené v semenech moringy olejodárné posilují a vitalizují vlasy. Vzniká tak velmi účinný lotosový efekt, díky kterému se vlasy tolik nemastí. Kombinace jemných mycích složek, patentovaný hydratační komplex AquarichTM a extrakt z moringy olejodárné zajistí tu nejlepší péči pro vaši podrážděnou pokožku a oslabené vlasy.

Použití: Na vlhké vlasy naneste rovnoměrně dle délky 5-8 dávek pěny. Lehce promasírujte a nechejte krátce působit, aby se mohl účinek obsažených látek plně rozvinout. Poté důkladně opláchněte teplou vodou.

Balení: 150 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Noční krém VIOLA 50 ml

Noční krém VIOLA se speciálním komplexem účinných látek, regeneruje, zklidňuje, odstraňuje pocity pnutí, zabraňuje šupinkovatění a zlepšuje elasticitu pleti.
550,00 Kč s DPH
520,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém 50 ml

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou má okamžitý vypínací a vyhlazující efekt. Díky přírodním olejům je pleť pružná, hebká a jemná.
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Alcina - Matná rtěnka - Matt Lip Colour - Chili red 1 ks

Podlehněte trendu matných rtů a užijte si s rtěnkou Matt Lip Colour dlouhou výdrž a vysoké krytí. Díky měkké textuře se speciálními vosky rtěnka nestahuje ani nevysouší.
340,00 Kč s DPH