Alcina - Haar Therapie sprej 100ml

Haar Therapie sprej pěstí a posiluje jemné a vyčerpané vlasy a dodává jim objem. Obsažené pěstící látky vyhlazují a chrání strukturu vlasů před poškozením zvenčí. Lotion je vhodné především pro jemné delší vlasy.
Výrobce: Alcina
Kód: 10947
Datum dodání: 24 hodin
balení 100 ml
315,00 Kč s DPH
290,00 Kč s DPH
25,00 Kč s DPH
 

Haar Therapie Sprej – Terapie pro vlasy / Vitalita - Jen zdravé vlasy mohou být krásné
Haar Therapie sprej pěstí a posiluje jemné a vyčerpané vlasy a dodává jim objem. Obsažené pěstící látky vyhlazují a chrání strukturu vlasů před poškozením zvenčí. Optimální efekt je dosažitelný v kombinaci s Haar Terapie šamponem. Velmi jednoduchým způsobem zajistíte vašim vlasům péči a ochranu díky kombinaci hydratační formule AquarichTM  s kreatinem panthenolem a niacinamidem (tato látka je velmi důležitá jako zdroj energie pro všechny orgány s její velkou spotřebou, např. svaly a vlasové kořínky). Haar Terapie sprej obsahuje komplex AquarichTM, což je speciální formule účinných látek, jejichž kombinace zlepšuje a stabilizuje v pokožce hydrataci, která dokáže proniknout až do spodních vrstev epidermis. Komplex obsahuje posilující výtažek s černého ovsa (Tato rostlina má vysoký podíl menthioninu a cystinu – jde o sirné aminokyseliny, které jsou důležitými stavebními látkami podporujícími regeneraci povrchu vlasu a tudíž i jeho efektivní zpevnění.) a silně hydratační lecitin. Díky těmto složkám je vaše vlasová pokožka také chráněna před ztrátou vlhkosti, která způsobuje její nerovnováhu a stárnutí. Extrakt z moringy olejodárné zabraňuje zvýšenému maštění vlasů. Protejny obsažené v semenech moringy olejodárné posilují a vitalizují vlasy. Vzniká tak velmi účinný lotosový efekt, díky kterému se vlasy tolik nemastí. Lotion ve spreji je vhodné především pro jemné delší vlasy.

Použití: Podle délky vlasů aplikujte 10-15 dávek do délek a do konečků. Neoplachujte! Poté vlasy upravte jako obvykle. Vhodné pro vlasy do délky cca 15 - 20 cm.

Balení: 100 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Štětec na make-up - černý 1 ks

Se speciálním plochým tvarem je výborný pro precizní aplikaci tekutého make-upu. Díky jemným měkkým štětinám zajistí rovnoměrné krytí.
325,00 Kč s DPH
 

Alcina - Štětec na pudr - černý 1 ks

Pro měkké a pohodlné použití je z měkkých umělých štětin. Nabírá ideální množství pudru a umožňuje tak rovnoměrné nanášení. Ideální pro pudry Kompaktní make-up a pudr v jednom - Matt Sensation Powder a Bronzer pudr - Sun Kiss Powder.
420,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krycí make-up - Perfect Cover Make-up - light 30 ml

Make-up pro perfektní pleť s dlouhou životností krytí poskytuje vaši pleti bezchybný vzhled a saténový povrch. Lze jej použít k lokálnímu krytí místo korektoru.
640,00 Kč s DPH
589,00 Kč s DPH
 

Alcina - Curls Concept - Sprej na vlny 100 ml

Alcina Curls Concept NOVINKA - inovativní řešení pro vlnité, kudrnaté i trvalené vlasy. Dodá účesu zpevnění a perfektně tvaruje hebké a pružné vlny. Podpořte a zvýrazněte krásné kadeře, prodejte jejich osobité vlastnosti!
350,00 Kč s DPH
325,00 Kč s DPH