Alcina - Houbička na make-up - Make-up Blender 1 ks

Blender má speciální povrch, který umožňuje rovnoměrné nanesení make-upu a je zaručena jeho minimální spotřeba. Tvar kapky zaručuje snadné nanášení i zapracovávání make-upu.
Výrobce: Alcina
Kód: 65842
Datum dodání: 1 - 3 dní
190,00 Kč s DPH
 

Alcina - Make-up Blender - Houbička na zapracování make-upu - pro minimální spotřeba make-upu a rovnoměrné a snadné nanášení

Způsobů, jak nanášet make-up, je spousta. Houbičky ve tvaru kapky, make-up blendery, se však v poslední době staly jedním z nejoblíbenějších. ALCINA Make-up Blender má speciální povrch, který umožňuje rovnoměrné nanesení make-upu, a díky jedinečné struktuře buněk je zaručena jeho minimální spotřeba. Tvar kapky zaručuje snadné nanášení i zapracovávání make-upu, a to na menších i větších plochách. Make-up Blender neobsahuje latex a je bez zápachu.

TIP: Houbičku před použitím lehce navlhčete. Struktura měkkých buněk se uzavře, a tak nedojde k absorbování make-upu. To zaručuje jeho minimální spotřebu a přirozený vzhled po aplikaci.

Použití: Pro nanášení make-upu na celý obličej použijte zaoblenou stranu houbičky. Špička houbičky umožňuje dokonalé nanesení a zapracování make-upu korektoru a rozjasňovače i v místech, která jsou obtížně dostupná, jako například okolí očí, rtů a nosu