Alcina - Hyaluron 2.0 - Oční gel 15 ml

Vypíná a vyhlazuje oční okolí, příjemně chladí čimž okamžitě zmírňuje otoky kolem očí a ihned zklidňuje stresovanou pokožku
Výrobce: Alcina
Kód: 39028
Datum dodání: 24 hodin
balení 15 ml
420,00 Kč s DPH
395,00 Kč s DPH
25,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 - Oční gel - Hydratace místo vrásek.

Na nejúspěšnější přípravek značky Alcina posledních let navazuje novinka Hyaluron 2.0 Oční gél - HYDRATACE MÍSTO VRÁSEK

  • Hydratuje - díky nově vyvinuté pokročilé formě kyseliny hyaluronové vypíná a vyhlazuje oční okolí
  • Chladí - Má chladivý účinek, který okamžitě zmírňuje otoky kolem očí.
  • Klidní - obsahuje speciální kombinaci účinných látek, která ihned zklidňuje stresovanou pokožku: světlík lékařský, alantoin, panthenol a extrakt z opuncie.

Osvěžující gel zjemňuje drobné vrásky kolem očí. Má chladivý účinek, který zmírňuje otoky kolem očí. Pokročilá forma kyseliny hyaluronové dodává potřebnou hydrataci, přírodní výtažky ze světlíku lékařského a opuncie zklidňují citlivé oční okolí. Oční gel můžete použít k rychlému osvěžení během dne, a to i přes make-up!

Použití: Naneste okolo očí a jemně vklepejte.

Jak funguje alcina Hyaluron 2.0 Oční gel?
Receptura tohoto přípravku je určena pro citlivé oční partie. Gel vrásky kolem očí nejen zmírňuje, ale současně jim pomáhá dlouhodobě předcházet. Speciální látky jako je Panthenol a Extrakt z opuncie dodávají hydrataci. Alantoin a Světlík lékařský mají klidnící účinky. 

V jakém věku bychom měli začít s péčí o oční okolí?
Je obtížné dát obecné doporučení, ale v zásadě lze říci, že má smysl začít kolem 20. roku. Samozřejmě to závisí na individuální kvalitě pleti, třeba na tom, zda má pleť sklony k vysušování. Ale není třeba se obávat, že by někdo začal s péčí příliš brzy a něco tak pokazil. Prevence je alfou a omegou. Ve chvíli, kdy už jsou na světě první hluboké vrásky, nepomohou je zcela odstranit ani ty nejmodernější přípravky.

Proč je Hyaluron zdrojem mladistvého vzhledu?
Pro pokožku je optimální kombinace dlouhých a krátkých řetězců kyseliny hyaluronové. Zatímco dlouhé řetězce molekul hyaluronu váží vlhkost a zajišťují okamžitě vyhlazenou pokožku, pronikají krátké řetězce molekul do hlubších vrstev pokožky. Jen malé množství této látky ihned dodá pokožce mladistvější vzhled – drobné vrásky okamžitě mizí a pleť působí svěže. Alcina vyvinula inovativní přístup v péči o pleť postavený právě na této kyselině – přípravek Hyaluron 2.0. Jak pleťový gel, tak oční gel se rychle vstřebávají a lze je aplikovat současně s každým pleťovým krémem.

Balení: 15 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Hyaluron 2.0 - Pleťový gel 30 ml

Účinek = hydratace, zpevnění a vyplnění pleti. Poskytuje pleti extra dávku hydratace a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky.
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém Q10 50ml

Posilující krém s biologicky aktivními látkami a cennými pěsticími oleji poskytuje každému typu pleti zcela nový pěsticí efekt. Účinná kombinace koenzymu Q10 a vitaminu E regeneruje pleť...
1 050,00 Kč s DPH
970,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém na oči a rty 15 ml

Speciální receptura chrání citlivé oční partie. Pěsticí složky zpomalují tvorbu vrásek a zlepšují elasticitu pleti. Nejvhodnější přípravek pro regeneraci přes noc. Ideální také jako exkluzivní péče na velmi suché rty.
470,00 Kč s DPH
430,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém 50 ml

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou má okamžitý vypínací a vyhlazující efekt. Díky přírodním olejům je pleť pružná, hebká a jemná.
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH