Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém 50 ml

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou má okamžitý vypínací a vyhlazující efekt. Díky přírodním olejům je pleť pružná, hebká a jemná.
Výrobce: Alcina
Kód: 39027
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Hyaluron 2.0 Pleťový krém - Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou
Alcina HYALURON+ je nový pleťový přípravek lehké konzistence, který přináší extra porci hydratace pro vypnutou a hladkou pleť.

  • Extra hydratační péče – jako doplněk k přípravkům Hyaluron 2.0 - Pleťový gelHyaluron 2.0 - Oční gel.
  • Okamžitý vyhlazující efekt – díky hodnotné kyselině hyaluronové pleť získá mnoho vlhkosti, může tak lépe hospodařit s vodou, a tím okamžitě zjemnit malé vrásky.
  • Pružná, hebká a jemná pleť – jedinečná, lehká textura s přírodními oleji pleť optimálně pěstí.
  • Ideální pro vitálnější a zdravější vzhled pleti.
  • Richness 6

Inovativní krém má 3D anti-age efekt, okamžitě vypíná a vyhlazuje pleť. Obsažená kyselina hyaluronová váže vlhkost a zajišťuje tak ihned viditelný efekt, pěsticí oleje pleť intenzivně zvláčňují. Speciální receptura je vhodná nejen pro pleť suchou, ale také dehydratovanou smíšenou.

Kyselina Hyaluronová je přirozenou a nezbytnou součástí pojivové tkáně. Díky vědě může být kyselina hyaluronová vyrobena biotechnologicky ve velmi čisté formě, která je ideální pro využití v kosmetice.

Použití:  Pro dosažení nejlepších výsledků, naneste ráno a/nebo večer naneste na vyčištěnou pleť Hyaluronový 2.0 - Pleťový gel, na oční okolí Hyaluronový 2.0 - Oční gel a poté na obličej, krk a dekolt Hyaluron+ Pleťový krém.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Hyaluron 2.0 - Pleťový gel 30 ml

Účinek = hydratace, zpevnění a vyplnění pleti. Poskytuje pleti extra dávku hydratace a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky.
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 - Oční gel 15 ml

Vypíná a vyhlazuje oční okolí, příjemně chladí čimž okamžitě zmírňuje otoky kolem očí a ihned zklidňuje stresovanou pokožku
420,00 Kč s DPH
395,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Balzám 200 ml

Chrání před účinky tepla a utiší žízeň vašich vlasů, pěstí je a vyhlazuje – lesk, pružnost a hebkost už nejsou pouhým snem!
300,00 Kč s DPH
275,00 Kč s DPH
 

Alcina - Kašmírový pleťový krém 50 ml

Krém s cenným kašmírovým extraktem hýčká, pěstí a zklidňuje pleť obzvláště během zimních dnů. Nová, inovativní receptura zajišťuje hladkou a rovnoměrnou pokožku. Ideální také jako podklad pod make-up.
460,00 Kč s DPH
445,00 Kč s DPH