Alcina - Hydratační sérum - nová receptura 30ml

Hydratační sérum s novou recepturou je vysoce efektivní hydratační sérum s obsahem bambuckého másla a komplexu účinných látek Aquarich ™ poskytuje pleti intenzivní hydrataci. Suchou pleť zanechává jemnou a vláčnou.
Výrobce: Alcina
Kód: 35054
Datum dodání: 24 hodin
balení 30 ml
650,00 Kč s DPH
620,00 Kč s DPH
30,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hydratační sérum - Pro suchou a extrémně suchou pleť, které intenzívně dodává hydrataci a vyplňuje pokožku zevnitř.

U Hydratačního séra došlo, kromě změny obalu, také ke změně receptury a tím pádem k přesunu z řady Efekt & péče do řady Pro suchou pleť.

S věkem ztrácí pokožka především elasticitu a vlhkost. Hydratační sérum je zacíleno právě na řešení těchto problémů. Sérum známé svou vysokou koncentrací účinných látek, zajistí viditelný efekt a nechá vyniknout zářivě krásnou pleť.

  • Dodává pleti optimální dávku hydratace na 24 hodin
  • Použijete-li ho jako masku, zajistíte pleti intenzivní a dlouhodobou zásobu vlhkosti
  • Okamžitě vylepšuje strukturu pleti
  • Sérum v kombinaci s pleťovým krémem výborně pěstí suchou pleť

Vysoce efektivní hydratační sérum s obsahem bambuckého másla a komplexu účinných látek Aquarich ™ poskytuje pleti intenzivní hydrataci. Suchou pleť zanechává jemnou a vláčnou.

Aktivní složky: Aquarich, panthenol, bambucké máslo.

Použití: Ráno a/nebo večer naneste na vyčištěnou pleť. V případě potřeby naneste ještě pleťový krém. Ideální také jako maska: Naneste v silnější vrstvě, po 15 minutách setřete.

Balení: 30 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Pleťové tonikum bez alkoholu 200 ml

Maximálně šetrné pleťové tonikum s novou recepturou, které nahrazuje produkt Bezalkoholová pleťová voda. Obsahuje výtažky z kaktusových fíků (opuncie), které dodávají pleti vlhkost a stabilizují její rovnováhu.
340,00 Kč s DPH
315,00 Kč s DPH
 

Alcina - Intenzivní ampulková kúra 10 ml

S obsahem kyseliny hyaluronové a vitaminu C pro pevnou a hydratovanou pleť. Nová intenzivní kúra se dvěma typy ampulí, které pleť během deseti dní zpevní, zvitalizují a rozzáří.
520,00 Kč s DPH
 

Alcina - Anti Age ampule 5 ml

Kúra s nanopartikly (přenašeči účinných látek) dodává pleti vybrané látky do hlubších vrstev pokožky. Kúra vyhlazuje vrásky, dodává pleti elasticitu a posiluje odolnost pleti.
295,00 Kč s DPH
280,00 Kč s DPH
 

Alcina - Liftingová ampule 5 ml

Pro dlouhý náročný den, kdy potřebujete vypadat svěží až do pozdního večera, pomůže bleskový osvěžovač pleti. Znatelně vyhlazuje vrásky a působí až 24 hodin.
295,00 Kč s DPH
280,00 Kč s DPH