Alcina - It’s never too late - Lip Balm Balzám na rty 7 g

Nový Balzám na rty z řady It´s never too late s hodnotnými oleji, vitamínem E a bisabololem zanechává rty hladké a vláčné a chrání je před vysoušením. Má příjemnou máslovou konzistenci a pro ženy se suchou pletí je ideální jako podklad pod rtěnku či lesk. Během ošetření ho oceníte jako vyživující masku na rty.
Výrobce: Alcina
Kód: 35214
Datum dodání: 24 hodin
Balení 7 g
420,00 Kč s DPH
 

Alcina - It’s Never Too Late - Lip Balm - Nový balzám na rty z řady It’s never too late

  • chrání před vysoušením
  • zanechává rty hladké a vláčné
  • zklidňuje rty a zmírňuje drobná podráždění

Nový balzám na rty zanechává rty hladké, vláčné a chrání je před vysoušením. Můžete ho nanést i pod rtěnku nebo lesk a pro intenzivní péči lze použít i jako masku. Má příjemnou máslovou konzistenci, dlouhou výdrž a stačí ho opravdu malé množství. Obsahuje vitamin E, který má silný antioxidační potenciál a chrání proti stárnutí. Další účinnou látkou je bisabolol, který rty zklidňuje a zmírňuje drobná podráždění.

Použití: Malé množství balzámu naneste prsty na rty.

Balení: 7 g

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Hyaluron 2.0 Fluid na ruce 50 ml

Ultralehký fluid na ruce s kyselinou hyaluronovou se rychle vstřebává a pokožku zanechává hebkou a hydratovanou. Fluid nelepí, takže můžete ruce ihned po namazání používat.
190,00 Kč s DPH
175,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 - Oční gel 15 ml

Gel představuje pro oční okolí dokonalou hydratační vzpruhu. Obsahuje pokročilou formu kyseliny hyaluronové, která zajišťuje vypnutí a vyhlazení pleti. Zároveň vyniká chladivým účinkem, zmírňuje otoky a pleť hýčká několikahodinovým hydratačním efektem!
420,00 Kč s DPH
390,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Sprej 100 ml

Dodá suchým vlasům okamžitou dávku hydratace! Anti-heat faktor chrání vlasy před vlivy tepla při fénování, kulmování či žehlení.
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH
 

Alcina - Intenzivní ampulková kúra 10 ml

S obsahem kyseliny hyaluronové a vitaminu C pro pevnou a hydratovanou pleť. Nová intenzivní kúra se dvěma typy ampulí, které pleť během deseti dní zpevní, zvitalizují a rozzáří.
550,00 Kč s DPH
520,00 Kč s DPH