Alcina - Kajalová tužka - Kajal Liner Silver grey 1 ks

Kajalová tužka Silver grey vyniká svou multifunkčností. Nakreslíte s ní klasickou linku lemující řasy, umožňuje protažení linky do takzvaného „křídla“ i vytvoření kouřového líčení.
Výrobce: Alcina
Kód: 65268
Datum dodání: 1 - 3 dní
270,00 Kč s DPH
 

Alcina - Kajal Liner Silver grey - Kajalová tužka v barevném odstínu Silver grey

  • Krémově měkká textura
  • Integrovaný aplikátor
  • Voděodolná a dlouhotrvající

S tužkou Kajal Liner se vám bude díky krémově měkké struktuře pracovat lehce a příjemně. O svůj make-up se nebudete muset obávat ani při večírcích trvajících až do rána. Tužka je totiž voděodolná a v perfektním stavu vydrží dlouhé hodiny. Vytvořit s ní můžete klasické oční linky lemujících horní linii řas, umožňuje i prodloužení linky do takzvaného „křídla“ či vytvoření kouřového líčení. Stačí vykreslit linku a následně ji rozmazat pomocí integrovaného aplikátoru.

Barevný odstín: Silver grey

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Krémový rozjasňovač v tyčince - Pearly Glow Stick 1 ks

Měkká a dlouhotrvající textura se snadnou aplikací. Dokonalý nástroj pro strobing, pomocí kterého se zvýrazňují vybrané části obličeje a pokožka získává zářivé akcenty
450,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Boost Up maska 50 ml

Ihned zajišťuje pevnější a hladší pleť, vylepšuje její strukturu, dodává jí svěžest. Obsahuje vyvážený a účinný roztok s kyselinou hyaluronovou, koenzymem Q10, vitamínem E a jojobovým a makadamiovým olejem.
130,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém 50 ml

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou má okamžitý vypínací a vyhlazující efekt. Díky přírodním olejům je pleť pružná, hebká a jemná.
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 - Pleťový gel 30 ml

Účinek = hydratace, zpevnění a vyplnění pleti. Poskytuje pleti extra dávku hydratace a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky.
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH