Alcina - Klidnící maska 50 ml

Klidnící maska Alcina pro citlivou pleť obsahuje intenzivní hydratační a klidnící látky a představuje rychlou pomoc pro citlivou, zarudlou a také kuperózní pleť.
Výrobce: Alcina
Kód: 34173
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
460,00 Kč s DPH
435,00 Kč s DPH
25,00 Kč s DPH
 

Alcina - Klidnící maska - pro citlivou pleť

Maska s obsahem intenzivních hydratačních a klidnicích látek představuje rychlou pomoc pro citlivou, zarudlou a také kuperózní pleť. Má pěsticí a hydratační účinky a zklidňuje podrážděnou pleť.

  • okamžitě viditelně zklidňuje pleť
  • posiluje cévy
  • navrací pleť do přirozené rovnováhy

Použití: Masku naneste v silné vrstvě a nechejte působit 20 minut. Po uplynutí doby působení odsajte přebytek masky papírovým ubrouskem. Následně můžete pleť dočistit vlhkým ubrouskem a naneste obvyklý krém.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Couperose sérum 30ml

Couperose sérum s komplexem účinných látek Phytoaktiv prokazatelně redukuje zarudnutí pleti při kuperóze a mírní pocity horkosti na pleti. Posiluje cévky a zlepšuje odolnost proti volným radikálům.
650,00 Kč s DPH
610,00 Kč s DPH
 

Alcina - Couperose krém 50ml

Couperose krém s komplexem účinných látek Phytoaktiv prokazatelně redukuje zarudnutí pleti při kuperóze a mírní pocity horkosti na pleti. Posiluje cévky a zlepšuje odolnost proti volným radikálům.
820,00 Kč s DPH
765,00 Kč s DPH
 

Alcina - Bylinná maska 50 ml

Bylinná maska - Krémová maska se zasychacím a adstringentním efektem. Vysoce účinný přípravek při ošetření mastné pleti a léčbě akné. Obsahuje kaolín, který odstraňuje nadbytečný maz, klidní a dezinfikuje.
350,00 Kč s DPH
330,00 Kč s DPH
 

Alcina - Bylinný fluid 50 ml

Bylinný fluid - Lehká fluidní emulze, která nabízí ideální řešení pro nečistou, mladou a problematickou pleť. Svou zcela ojedinělou recepturou s komplexem z dřišťálu, jitrocele a zinku intenzivně působí proti vzniku nečistot.
340,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH