Alcina - Konturovací tužka - Soft Shaping Pencil 1ks

Konturovací tužka Soft Shaping Pencil opticky potlačuje partie, na které je aplikována. Během sekundy vymodeluje lícní kosti, spánky, oční víčka i linii brady.
Výrobce: Alcina
Kód: 65122
Datum dodání: 1 - 3 dní
340,00 Kč s DPH
325,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Alcina - Soft Shaping Pencil - Konturovací tužka - Hra světla a stínu - „krémový contouring“

Konturovací tužka Soft Shaping Pencil opticky potlačuje partie, na které je aplikována a skvěle se hodí pro rychlý „krémový contouring“. Konturovací tužka umožní rychlé a precizní konturování. Během sekundy vymodeluje lícní kosti, spánky, oční víčka i linii brady. Díky praktickému balení v tužce je možné Soft Shaping Pencil nanášet lokálně na make-up a následně lehce rozetřít. Matný tmavý tón se spojí s každým make-upem, na který jej aplikujete.

Pro optimální výsledek contouringu doporučujeme kombinovat s prosvětlujícím perem Bright Light Concealer k vytvoření světelných efektů a se sypkým pudrem Luxury Loose Powder pro perfektní zafixování.

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Intenzivní ampulková kúra 10 ml

S obsahem kyseliny hyaluronové a vitaminu C pro pevnou a hydratovanou pleť. Nová intenzivní kúra se dvěma typy ampulí, které pleť během deseti dní zpevní, zvitalizují a rozzáří.
520,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krémový rozjasňovač v tyčince - Pearly Glow Stick 1 ks

Měkká a dlouhotrvající textura se snadnou aplikací. Dokonalý nástroj pro strobing, pomocí kterého se zvýrazňují vybrané části obličeje a pokožka získává zářivé akcenty
450,00 Kč s DPH
 

Alcina - Vyhlazující make-up - Age Control Make-up - medium 30 ml

Make-up pro svěží vzhled, který okamžitě vytváří efekt mladší a hladké pleti. Středně kryje a zakryje i mírná zarudnutí a drobné nerovnosti.
640,00 Kč s DPH
589,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Synchro - Regenerační a výživný krém, 50 ml

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Významně podporuje imunitu pleti i celého organizmu. Je vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Je vynikající při ošetření jizev a strií, popálenin a jiných závažných problémů na pleti.
2 244,00 Kč s DPH
2 020,00 Kč s DPH