Alcina - Konturovací tužka - Soft Shaping Pencil 1ks

Konturovací tužka Soft Shaping Pencil opticky potlačuje partie, na které je aplikována. Během sekundy vymodeluje lícní kosti, spánky, oční víčka i linii brady.
Výrobce: Alcina
Kód: 65122
Datum dodání: 1 - 3 dní
340,00 Kč s DPH
325,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Alcina - Soft Shaping Pencil - Konturovací tužka - Hra světla a stínu - „krémový contouring“

Konturovací tužka Soft Shaping Pencil opticky potlačuje partie, na které je aplikována a skvěle se hodí pro rychlý „krémový contouring“. Konturovací tužka umožní rychlé a precizní konturování. Během sekundy vymodeluje lícní kosti, spánky, oční víčka i linii brady. Díky praktickému balení v tužce je možné Soft Shaping Pencil nanášet lokálně na make-up a následně lehce rozetřít. Matný tmavý tón se spojí s každým make-upem, na který jej aplikujete.

Pro optimální výsledek contouringu doporučujeme kombinovat s prosvětlujícím perem Bright Light Concealer k vytvoření světelných efektů a se sypkým pudrem Luxury Loose Powder pro perfektní zafixování.

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Lesk na rty - Soft Colour Lip Gloss - 010 Satin 5 ml

Nádherně třpytivé rty s decentním barevným nádechem. Použivá se snadno a rychle, vůbec nelepí, zanechává jen hladké a vyživené rty.
260,00 Kč s DPH
239,00 Kč s DPH
 

Alcina - Vyhlazující make-up - Age Control Make-up - medium 30 ml

Make-up pro svěží vzhled, který okamžitě vytváří efekt mladší a hladké pleti. Středně kryje a zakryje i mírná zarudnutí a drobné nerovnosti.
640,00 Kč s DPH
589,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Synchro - Regenerační a výživný krém, 50 ml

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Významně podporuje imunitu pleti i celého organizmu. Je vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Je vynikající při ošetření jizev a strií, popálenin a jiných závažných problémů na pleti.
2 244,00 Kč s DPH
2 020,00 Kč s DPH
 

Alcina - Stress Control Creme 50 ml

Ochranný faktor LSF 15 chrání pleť před slunečním zářením a předčasným stárnutím. Obsažený lycopin je nejsilnější antioxidant z řady karotenoidů.
590,00 Kč s DPH
531,00 Kč s DPH