Alcina - Krémový rozjasňovač v tyčince - Pearly Glow Stick 1 ks

Měkká a dlouhotrvající textura se snadnou aplikací. Dokonalý nástroj pro strobing, pomocí kterého se zvýrazňují vybrané části obličeje a pokožka získává zářivé akcenty
Výrobce: Alcina
Kód: 65117
Datum dodání: 1 - 3 dní
450,00 Kč s DPH
 

Alcina - Pearly Glow Stick - Krémový rozjasňovač v tyčince - pro snadnou aplikací

Highlighter ALCINA Pearly Glow Stick zaujme praktickým balením v tyčince. Oceníte jeho měkkou a dlouhotrvající texturu a snadnou aplikaci. Je výborným nástrojem pro jeden z velkých současných make-up trendů – strobing - pomocí kterého se zvýrazňují vybrané části obličeje a pokožka získává zářivé akcenty. Je vhodný pro každý typ pleti

Použití:

  • Pod obočí – pokud chcete opticky pozvednout a rozzářit pohled, aplikujte highlighter do nejvyššího bodu těsně pod linii obočí.
  • Na hřbet nosu – jestliže toužíte po užším nosu, naneste malé množství highlighteru na jeho hřbet.
  • Na lícní kosti – aby tváře vystoupily do popředí a vynikly tak lícní kosti, aplikujte highlighter přímo na ně nebo těsně nad.
  • Nad rty – toužíte-li po větším objemu rtů, použijte highlighter na „srdíčko“ uprostřed horního rtu. Pro rty jako stvořené k líbání jej naneste na okraj spodního rtu a rozetřete.
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Kajalová tužka - Kajal Liner Rosy brown 1 ks

Kajalová tužka Rosy brown vyniká svou multifunkčností. Nakreslíte s ní klasickou linku lemující řasy, umožňuje protažení linky do takzvaného „křídla“ i vytvoření kouřového líčení.
270,00 Kč s DPH
 

Alcina - Intenzivní ampulková kúra 10 ml

S obsahem kyseliny hyaluronové a vitaminu C pro pevnou a hydratovanou pleť. Nová intenzivní kúra se dvěma typy ampulí, které pleť během deseti dní zpevní, zvitalizují a rozzáří.
520,00 Kč s DPH
 

Alcina - Konturovací tužka - Soft Shaping Pencil 1ks

Konturovací tužka Soft Shaping Pencil opticky potlačuje partie, na které je aplikována. Během sekundy vymodeluje lícní kosti, spánky, oční víčka i linii brady.
340,00 Kč s DPH
325,00 Kč s DPH
 

Alcina - Houbička na make-up - kulatá 1 ks

Skvělá na cesty a jemnou strukturou pórů je ideální k jednoduchému a rovnoměrnému nanášení make-upu. Dokonale s ní zakryjete všechny nedostatky pleti.
50,00 Kč s DPH