Alcina - Lesk na rty - Soft Colour Lip Gloss - 010 Satin 5 ml

Nádherně třpytivé rty s decentním barevným nádechem. Použivá se snadno a rychle, vůbec nelepí, zanechává jen hladké a vyživené rty.
Výrobce: Alcina
Kód: 65610
Datum dodání: 24 hodin
260,00 Kč s DPH
239,00 Kč s DPH
21,00 Kč s DPH
 

Alcina - Soft Colour Lip Gloss 010 Satin - Lesk na rty v odstínu 010 Satin - Nádherně třpytivé rty s decentním barevným nádechem

Alcina Soft Colour - Lesk na rty dodá vašim rtům elegantní lesk a jemné barevné provedení. Jemně třpytivá textura lesku může být použita samostatně na rty nebo ji lze použít v kombinaci se rtěnkou.

Zamilujete si ho, protože ho se použivá snadno a rychle, vůbec nelepí, zanechává jen hladké a vyživené rty.

Tip: Ideální je Lesk na rty - Soft Colour Lip Gloss kombinovat s kterýmkoliv odstínem Intenzivních rtěnek na rty Intense Lipstick a Konturovacích tužek na rty Defining Lip Liner.

Použití: Pomocí integrovaného štětečku nanesete lesk snadno a přesně i bez zrcátka.

Barevný odstín:
010 Satin

Balení: 5 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Dvousložkový odličovač očí - Soft Eye Make-up Remover 100 ml

Obsahuje příjemně zvláčňující oleje a partie okolo očí a rtů nevysušuje. Vaše oči a rty důkladně a přitom jemně odlíčí.
240,00 Kč s DPH
225,00 Kč s DPH
 

Alcina - Konturovací tužka - Soft Shaping Pencil 1ks

Konturovací tužka Soft Shaping Pencil opticky potlačuje partie, na které je aplikována. Během sekundy vymodeluje lícní kosti, spánky, oční víčka i linii brady.
340,00 Kč s DPH
325,00 Kč s DPH
 

Alcina - Tónovací balzám na rty - Colour Lip Balm - Primrose 1 ks

Tónovací balzám na rty Colour Lip Balm primrose rtům dodá jemný a decentní barevný nádech a stane se skvělým pomocníkem pro každodenní líčení. Obsahuje včelí vosk a bambucké máslo, které se postarají o intenzivní pěstění během nošení. Zároveň díky SPF faktoru 30 chrání rty před škodlivým slunečním zářením.
360,00 Kč s DPH
 

Alcina - Pudrové oční stíny - Eyeshadow mauve 1 ks

Mono stíny Eyeshadow se staly oblíbenými pro svou praktickou velikost a snadnou vzájemnou kombinovatelnost. Do jejich palety barev nyní přibývá další, a to odstín pro matný finiš Mauve. Tento jemný a neutrální tón vyniká lehkou a příjemně hebkou texturou, takže práce s ním je velmi snadná.
275,00 Kč s DPH