Alcina - Liftingová ampule 5 ml

Pro dlouhý náročný den, kdy potřebujete vypadat svěží až do pozdního večera, pomůže bleskový osvěžovač pleti. Znatelně vyhlazuje vrásky a působí až 24 hodin.
Kód: 34784
Datum dodání: 24 hodin
balení 5 ml
295,00 Kč s DPH
280,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Alcina - Liftingová ampule

Pro dlouhý náročný den, kdy potřebujete vypadat svěží až do pozdního večera, pomůže bleskový osvěžovač pleti. Znatelně vyhlazuje vrásky a působí až 24 hodin. Cílená skladba vybraných účinných látek rozzáří i velmi unavenou pleť.

Pleť okamžitě vyhlazuje, takže vám přijde vhod před důležitou schůzkou či po protančené noci. Pleť je viditelně vitálnější a svěžejší. Doporučujeme pro každý typ pleti.

Přijde vhod před důležitou schůzkou nebo po protančené noci :-)

Použití: Do dlaní napumpujte 3 – 5 dávek vybrané ampulky a naneste na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Nechte vstřebat a naneste vhodný krém a make-up, či jiný pěsticí přípravek. U citlivé pleti naneste Liftingovou ampuli na krém.

Balení: 5 ml (přibližně 60 dávek)

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Krém Q10 50ml

Posilující krém s biologicky aktivními látkami a cennými pěsticími oleji poskytuje každému typu pleti zcela nový pěsticí efekt. Účinná kombinace koenzymu Q10 a vitaminu E regeneruje pleť...
1 050,00 Kč s DPH
970,00 Kč s DPH
 

Alcina - Intenzivní ampulková kúra 10 ml

S obsahem kyseliny hyaluronové a vitaminu C pro pevnou a hydratovanou pleť. Nová intenzivní kúra se dvěma typy ampulí, které pleť během deseti dní zpevní, zvitalizují a rozzáří.
520,00 Kč s DPH
 

Alcina - Samoopalovací krém 50 ml

Pěsticí samoopalovací krém propůjčí pleti v každé roční době přirozené opálené zbarvení. Pro obličej a tělo. Díky speciální krémové bázi se dobře nanáší a dodává pleti rovnoměrný, svěží vzhled. Účinkuje během několika hodin.
300,00 Kč s DPH
280,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém na oči a rty 15 ml

Speciální receptura chrání citlivé oční partie. Pěsticí složky zpomalují tvorbu vrásek a zlepšují elasticitu pleti. Nejvhodnější přípravek pro regeneraci přes noc. Ideální také jako exkluzivní péče na velmi suché rty.
470,00 Kč s DPH
430,00 Kč s DPH