Alcina - Matné oční stíny - Matt Eye Shadow - lychee 1 ks

Matt Eye Shadow lychee mají nejen dlouhou výdrž, ale s jejich hedvábnou texturou se s nimi na víčku velmi lehce pracuje. Tlumené odstíny pudrových očních stínů sluší každému tónu pleti.
Výrobce: Alcina
Kód: 65340
Datum dodání: 1 - 3 dní
290,00 Kč s DPH
245,00 Kč s DPH
45,00 Kč s DPH
 

Alcina - Matt Eye Shadow - lychee - Matné oční stíny v barevném odstínu lychee.

Matné oční stíny jsou opravdu výjimečné. Mají nejen dlouhou výdrž, ale s jejich hedvábnou texturou se s nimi na víčku velmi lehce pracuje. Tlumené odstíny pudrových očních stínů sluší každému tónu pleti a je možné je kombinovat se stíny Miracle Eye Shadow ALCINA.

Matné oční stíny Matt Eye Shadow v odstínech lychee dobře kryjí a jejich intenzitu můžeme ovlivnit různými způsoby nanášení. Lze je použít samostatně na celé pohyblivé víčko nebo v kombinaci s očními stíny ze stálého sortimentu Miracle Eye Shadow (nejoblíbenější kombinace je lychee + aubergine). Vystínováním očního záhybu pudrem Matt Contouring Powder dark ještě více necháme vyniknout jejich pudrovou jemnost.

Barevný odstín: Lychee

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Oční stíny - Eye Shadow Golden sand 01 1 ks

Oční stíny Golden sand si vás získají svou sametově měkkou texturou, snadnou roztíratelností, dlouhou výdrží a krásným třpytivým finišem.
250,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Sprej 100 ml

Dodá suchým vlasům okamžitou dávku hydratace! Anti-heat faktor chrání vlasy před vlivy tepla při fénování, kulmování či žehlení.
325,00 Kč s DPH
310,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krycí make-up - Perfect Cover Make-up - ultralight 30 ml

Make-up pro perfektní pleť s dlouhou životností krytí poskytuje vaši pleti bezchybný vzhled a saténový povrch. Lze jej použít k lokálnímu krytí místo korektoru.
640,00 Kč s DPH
589,00 Kč s DPH