Alcina - Oční stíny - Eye Shadow Bronzing rose 02 1 ks

Oční stíny Bronzing rose si vás získají svou sametově měkkou texturou, snadnou roztíratelností, dlouhou výdrží a krásným třpytivým finišem.
Výrobce: Alcina
Kód: 65351
Datum dodání: 3 - 5 dní
250,00 Kč s DPH

Alcina - Eye Shadow Bronzing rose 02 - Oční stíny v barevném odstínu Bronzing rose 02

  • Třpytivý finiš
  • Sametově měkká textura
  • Dlouhá výdrž

Oční stíny Eye Shadow jsou ideální pro vytvoření trendy monochromního looku, kdy na celé víčko použijeme pouze jeden oční stín. Stejně tak ale můžete jednotlivé odstíny kombinovat a stínovat. Mají sametově měkkou texturu, snadno se roztírají a vynikají dlouhou výdrží a efektním třpytivým finišem vhodným pro každou příležitost.

Barevný odstín: Bronzing rose 02

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Oční stíny - Eye Shadow Golden sand 01 1 ks

Oční stíny Golden sand si vás získají svou sametově měkkou texturou, snadnou roztíratelností, dlouhou výdrží a krásným třpytivým finišem.
250,00 Kč s DPH

Alcina - Hyaluron 2.0 Sprej 100 ml

Dodá suchým vlasům okamžitou dávku hydratace! Anti-heat faktor chrání vlasy před vlivy tepla při fénování, kulmování či žehlení.
325,00 Kč s DPH
310,00 Kč s DPH

Alcina - Krémový rozjasňovač v tyčince - Pearly Glow Stick 1 ks

Měkká a dlouhotrvající textura se snadnou aplikací. Dokonalý nástroj pro strobing, pomocí kterého se zvýrazňují vybrané části obličeje a pokožka získává zářivé akcenty
450,00 Kč s DPH

Alcina - Kajalová tužka - Kajal Liner Rosy brown 1 ks

Kajalová tužka Rosy brown vyniká svou multifunkčností. Nakreslíte s ní klasickou linku lemující řasy, umožňuje protažení linky do takzvaného „křídla“ i vytvoření kouřového líčení.
270,00 Kč s DPH