Alcina - Oční stíny - Smokey Palette 1 ks

Vynikají hedvábně jemnou texturou a obsahují tři matné a tři třpytivé odstíny pro smyslný kouřový efekt. Vytvoříte neodolatelné líčení na den i noc.
Výrobce: Alcina
Kód: 65236
Datum dodání: 1 - 3 dní
550,00 Kč s DPH
500,00 Kč s DPH
50,00 Kč s DPH
 

Alcina - Smokey Palette - Paletka perfektně sladěných očních stínů - Pro svůdné kouřové líčení

  • 6 dokonale sladěných odstínů
  • hedvábně měkká textura
  • snadné kombinování

V elegantní černé kazetce se ukrývá mix tří matných a tří třpytivých očních stínů pro běžné denní i výraznější večerní líčení. Mezi sebou jsou jednotlivé tóny snadno kombinovatelné a pro každou barvu očí se zde najdou ideální odstíny. Modré oči vyniknou nejlépe díky odstínu Energy (3) a Creamy Beige (2). Krásu zelených očí podtrhnou tóny Smokey Grey (4) a Stardust (5). S hnědýma očima pak budou ladit odstíny Moonlight (1) a Energy (3).

Jak smyslných kouřových očí dosáhnout? - Základy kouřového líčení
Na celé víčko nejdříve naneseme bázi, aby výsledné líčení vydrželo v perfektním stavu ještě o něco déle. Pokud chcete dodat looku na intenzitě, můžete oči orámovat černou kajalovou tužkou. Pak už přichází chvíle na odvážné kombinování barev. Držet byste se měli pouze toho, že světlejší odstíny patří do vnitřního koutku oka, zatímco dramatické a tmavé tóny by měly zdobit ten vnější. Nakonec líčení podpořte řasenkou. Ačkoliv se celý proces může zdát složitý, s trochou cviku zvládnete kouřové líčení za několik málo minut .

Co je to blendování?
Blendování znamená ve slangu vizážistů a beauty blogerek vytváření jemných přechodů mezi jednotlivými odstíny očních stínů, aby výsledek vypadal co nejpřirozeněji. Právě tento proces je alfou a omegou kouřového líčení. Nejlépe k němu poslouží štětec určený přímo na blendování, který všechny ostré přechody promění v jemné a pomůže s nezbytným stínováním.

Stále při vytváření kouřového líčení trochu tápete? Vyzkoušejte pár rychlých a jednoduchých triků!

Co dělat:

  • Nanášejte tmavé oční stíny jen do ohybu očního víčka a do jeho bočních partií.
  • Se třpytkami zacházejte opatrně a nanášejte je prsty do ohybu víčka.
  • Zkoušejte nové barevné varianty. Černé kouřové líčení je sice klasika, ale zajímavě vypadají i zelené či hnědé kombinace, které dodají svěží vzhled.

Co nedělat:

  • Pokud se chystáte použít výrazně třpytivé stíny, neaplikujte je na celé víčko. Výsledný look by působil přehnaně.
  • Kouřové oči jsou samy o sobě výrazné a je tedy dobré je kombinovat s méně výrazným líčením rtů. Jinak by byl výsledný look už příliš.
  • V případě, že jsou vaše duhovky velmi světlé, raději se vyhněte klasickému líčení s černými odstíny, které by působilo s barvou očí příliš kontrastně.

Barevné odstíny: 1 Moonlight, 2 Creamy Beige, 3 Energy, 4 Smokey Grey, 5 Stardust

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Prodlužující řasenka - Amazing Lash Mascara 010 Black 8 ml

Vaše řasy budou viditelně delší, výraznější a natočené do perfektního tvaru. Řasy výrazně prodlouží a dokonale je od sebe oddělí.
400,00 Kč s DPH
370,00 Kč s DPH
 

Alcina - Kompaktní make-up a pudr v jednom - Matt Sensation Powder - medium 9 g

Je to multitalent, který lze použít jako make-up i jako pudr Vaše pleť bude dlouhodobě zmatněná a přirozeně krásná a váš make-up bude perfektně zafixovaný.
630,00 Kč s DPH
595,00 Kč s DPH