Alcina - Peeling na pokožku hlavy 150ml

Peeling čistí a stimuluje krevní oběh v pokožce hlavy. Odstraňuje odumřelé kožní buňky i zbytky stylingu. Poskytuje pokožce hlavy uvolnění a osvěžení a vlasům dodává lehký a vzdušný pocit už od kořínků. Díky obsahu přírodních olejů se z použití stává aromaterapeutický zážitek. Poskytuje příjemný, jemně chladicí účinek.
Výrobce: Alcina
Kód: 14424
Datum dodání: 24 hodin
balení 150 ml
425,00 Kč s DPH
415,00 Kč s DPH
10,00 Kč s DPH
 

Alcina - Peeling na pokožku hlavy - Pro zdravou a svěží pokožku hlavy

I šampon má své limity a ne vždy se mu podaří při mytí odstranit veškeré nečistoty či zbytky stylingových produktů. Následkem pak mohou být nevýrazné vlasy bez lesku, suchá pokožka hlavy nebo lupy. V těchto chvílích přichází ten pravý čas na Peeling na pokožku hlavy. 

  • Čistí a stimuluje krevní oběh v pokožce hlavy.
  • Odstraňuje odumřelé kožní buňky i zbytky stylingu.
  • Poskytuje osvěžení a uvolnění.
  • Poskytuje příjemný, jemně chladicí účinek.
  • Díky obsahu přírodních olejů se z použití stává aromaterapeutický zážitek.

Alcina Peeling na problematickou pokožku hlavy je čisticí a stimulační přípravek určený právě pro tuto oblast. Přírodní peelingová zrnka z jemně mleté lávové horniny se postarají o šetrné odstranění nečistot a zbytků stylingu a zároveň jsou velmi příjemná pro masáž hlavy. Peeling také pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky a přebytečný maz a stimuluje krevní oběh. Poskytuje pokožce hlavy uvolnění a osvěžení a vlasům dodává lehký a vzdušný pocit už od kořínků. Obsažené přírodní oleje z grapefruitu, citronové trávy a máty vytvářejí relaxační aromaterapeutický zážitek. Díky úzkému aplikátoru se snadno nanáší a lehce se vymývá.

Peeling je ideální pro rychle se mastící vlasy, suchou či svědivou pokožku hlavy i při problémech s lupy.

Použití: Peeling naneste před mytím vlasů po pěšinkách na suchou pokožku hlavy. Krouživými pohyby jej jemně vmasírujte a nechte působit 5-10 minut. Poté vlasy důkladně opláchněte a umyjte vhodným šamponem jako obvykle (vhodný je například šampon Sensitiv vyvinutý speciálně pro citlivou pokožku hlavy).

Upozornění: Nepoužívejte před barvením či zesvětlováním ani na poraněnou nebo podrážděnou pokožku hlavy. Při zasažení očí vypláchněte zrnka peelingu dostatečným množstvím vody. Oči nemněte.

Balení: 150 ml