Alcina - Pudrové oční stíny v tužce - Eyepowder Mauve-matic 1 ks

Barva s intenzivním leskem. Získají si vás dlouhou výdrží, jemnými barvami a aplikátorem, který umožňuje vykreslit celé víčko, rozjasnit vnitřní koutek oka i vytvořit linku podél linie řas.
Výrobce: Alcina
Kód: 65349
Datum dodání: 1 - 3 dní
340,00 Kč s DPH
 

Alcina - Eyepowder Mauve-matic - Pudrové oční stíny v tužce v barevném odstínu Mauve-matic - Precizní a intenzivní

Svůdný pohled zafunguje vždy. Pomohou vám k němu nové odstíny pudrových očních stínů v tužce Eyepowder. Jejich zúžený aplikátor, vhodný pro přesné nanášení tmavých odstínů, se postará o to, aby bylo nanášení jednoduché a přesné, hedvábně jemná textura zase slibuje intenzitu i dlouhodobou výdrž. Barva s intenzivním leskem.

Ideální volba pro všechny ženy, které milují oční stíny v tužce, ale nechtějí se vzdát pudrových stínů.

Použití: Samotné oční stíny naberte otáčivým pohybem aplikátoru ve víčku produktu. Kulatý aplikátor je ideální jak pro stínování, tak pro roztírání na celé oční víčko. Aplikátor by se měl pravidelně čistit suchým ubrouskem, vyvarujte se jeho navlhčení.

Tip: Pro nabrání optimálního množství barvy pohybujte aplikátorem ve víčku vpřed a vzad.

Barevný odstín: Mauve-matic

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Pudrové oční stíny v tužce - Eyepowder Khaki-matic 1 ks

Barva s intenzivním leskem. Získají si vás dlouhou výdrží, jemnými barvami a aplikátorem, který umožňuje vykreslit celé víčko, rozjasnit vnitřní koutek oka i vytvořit linku podél linie řas.
340,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém 50 ml

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou má okamžitý vypínací a vyhlazující efekt. Díky přírodním olejům je pleť pružná, hebká a jemná.
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 - Oční gel 15 ml

Vypíná a vyhlazuje oční okolí, příjemně chladí čimž okamžitě zmírňuje otoky kolem očí a ihned zklidňuje stresovanou pokožku
420,00 Kč s DPH
395,00 Kč s DPH
 

Alcina - Šampon pro objem vlasů 250 ml

Objem pro jemné vlasy, s pěsticími polymery a ovesnými proteiny. Speciální pěsticí formule s ovesnými proteiny, polymery a hydratačními faktory dodává jemným vlasům objem, lesk a pružnost, aniž by byly vlasy zatěžovány.
300,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH