Alcina - Řasenka na obočí - Brow Mascara dark

Řasenka na obočí Brow Mascara zvýrazní a podtrhne obočí přesně tak, jak potřebujete. Dokáže jej definovat a zafixovat, ale také vyplnit. Nerozmazává se ani nedrolí a vytváří velmi přirozený vzhled.
Výrobce: Alcina
Kód: 65485
Datum dodání: 1 - 3 dní
300,00 Kč s DPH
275,00 Kč s DPH
25,00 Kč s DPH
 

Alcina - Brow Mascara dark - Řasenka na obočí v barevném odstínu dark

  • Vyplňuje, definuje a fixuje
  • Nerozmazává se ani nedrolí
  • Zajistí přirozený vzhled

Bezchybný „eye look“ začíná krásně tvarovaným obočím. S novinkou Brow Mascara vám jeho vytvoření nezabere víc než pár vteřin. Řasenka na obočí Brow Mascara zvýrazní a podtrhne obočí přesně tak, jak potřebujete. Kartáčkem řasenky stačí po obočí přejet a obsažená barva jej okamžitě vyplní, definuje a zároveň zafixuje. Nerozmazává se ani nedrolí a vytváří velmi přirozený vzhled.

Ideální je používat při odličování Dvousložkový odličovač očí - Soft Eye Make-up Remover, který je jemný k očnímu okolí.

Tip: Pokud toužíte po výraznějším efektu, řasenku na obočí lze použít také v kombinaci s pudrem na obočí ALCINA Perfect Eyebrow Powder Lightbrown či Greybrown nebo tužkou na obočí ALCINA Perfect Eyebrow Styler Light či Dark. Nejdříve naneste Perfect Eyebrow Powder nebo Perfect Eyebrow Styler, poté obočí zafixujte řasenkou na obočí Eyebrow Mascara. Výsledek bude ještě intenzivnější.

Barevný odstín: Dark

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Dvousložkový odličovač očí - Soft Eye Make-up Remover 100 ml

Obsahuje příjemně zvláčňující oleje a partie okolo očí a rtů nevysušuje. Vaše oči a rty důkladně a přitom jemně odlíčí.
260,00 Kč s DPH
235,00 Kč s DPH
 

Alcina - Kompaktní make-up a pudr v jednom - Matt Sensation Powder - light 9 g

Je to multitalent, který lze použít jako make-up i jako pudr Vaše pleť bude dlouhodobě zmatněná a přirozeně krásná a váš make-up bude perfektně zafixovaný.
630,00 Kč s DPH
595,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krycí make-up - Perfect Cover Make-up - ultralight 30 ml

Make-up pro perfektní pleť s dlouhou životností krytí poskytuje vaši pleti bezchybný vzhled a saténový povrch. Lze jej použít k lokálnímu krytí místo korektoru.
680,00 Kč s DPH
615,00 Kč s DPH
 

Alcina - Čisticí pěna No1 150 ml

Čisticí pěna No.1 pro každý typ pleti. Jemné a důkladné očištění křehké pokožky obličeje hodnotnou pěnou je zajištěno díky velmi šetrným mycím složkám jemných tenzidů a hydratačnímu komplexu. Kombinace čištění pleti s vodou je pak ideální především pro ce
350,00 Kč s DPH
315,00 Kč s DPH