Alcina - Řasenka na obočí - Brow Mascara light

Řasenka na obočí Brow Mascara zvýrazní a podtrhne obočí přesně tak, jak potřebujete. Dokáže jej definovat a zafixovat, ale také vyplnit. Nerozmazává se ani nedrolí a vytváří velmi přirozený vzhled.
Výrobce: Alcina
Kód: 65484
Datum dodání: 1 - 3 dní
300,00 Kč s DPH
 

Alcina - Brow Mascara light - Řasenka na obočí v barevném odstínu light

  • Vyplňuje, definuje a fixuje
  • Nerozmazává se ani nedrolí
  • Zajistí přirozený vzhled

Bezchybný „eye look“ začíná krásně tvarovaným obočím. S novinkou Brow Mascara vám jeho vytvoření nezabere víc než pár vteřin. Řasenka na obočí Brow Mascara zvýrazní a podtrhne obočí přesně tak, jak potřebujete. Kartáčkem řasenky stačí po obočí přejet a obsažená barva jej okamžitě vyplní, definuje a zároveň zafixuje. Nerozmazává se ani nedrolí a vytváří velmi přirozený vzhled.

Ideální je používat při odličování Dvousložkový odličovač očí - Soft Eye Make-up Remover, který je jemný k očnímu okolí.

Tip: Pokud toužíte po výraznějším efektu, řasenku na obočí lze použít také v kombinaci s pudrem na obočí ALCINA Perfect Eyebrow Powder Lightbrown či Greybrown nebo tužkou na obočí ALCINA Perfect Eyebrow Styler Light či Dark. Nejdříve naneste Perfect Eyebrow Powder nebo Perfect Eyebrow Styler, poté obočí zafixujte řasenkou na obočí Eyebrow Mascara. Výsledek bude ještě intenzivnější.

Barevný odstín: Light