Alcina - Řasenka na obočí - Brow Mascara light

Řasenka na obočí Brow Mascara zvýrazní a podtrhne obočí přesně tak, jak potřebujete. Dokáže jej definovat a zafixovat, ale také vyplnit. Nerozmazává se ani nedrolí a vytváří velmi přirozený vzhled.
Výrobce: Alcina
Kód: 65484
Datum dodání: 1 - 3 dní
300,00 Kč s DPH
275,00 Kč s DPH
25,00 Kč s DPH
 

Alcina - Brow Mascara light - Řasenka na obočí v barevném odstínu light

  • Vyplňuje, definuje a fixuje
  • Nerozmazává se ani nedrolí
  • Zajistí přirozený vzhled

Bezchybný „eye look“ začíná krásně tvarovaným obočím. S novinkou Brow Mascara vám jeho vytvoření nezabere víc než pár vteřin. Řasenka na obočí Brow Mascara zvýrazní a podtrhne obočí přesně tak, jak potřebujete. Kartáčkem řasenky stačí po obočí přejet a obsažená barva jej okamžitě vyplní, definuje a zároveň zafixuje. Nerozmazává se ani nedrolí a vytváří velmi přirozený vzhled.

Ideální je používat při odličování Dvousložkový odličovač očí - Soft Eye Make-up Remover, který je jemný k očnímu okolí.

Tip: Pokud toužíte po výraznějším efektu, řasenku na obočí lze použít také v kombinaci s pudrem na obočí ALCINA Perfect Eyebrow Powder Lightbrown či Greybrown nebo tužkou na obočí ALCINA Perfect Eyebrow Styler Light či Dark. Nejdříve naneste Perfect Eyebrow Powder nebo Perfect Eyebrow Styler, poté obočí zafixujte řasenkou na obočí Eyebrow Mascara. Výsledek bude ještě intenzivnější.

Barevný odstín: Light

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Kašmírový pleťový krém 50 ml

Krém s cenným kašmírovým extraktem hýčká, pěstí a zklidňuje pleť obzvláště během zimních dnů. Nová, inovativní receptura zajišťuje hladkou a rovnoměrnou pokožku. Ideální také jako podklad pod make-up.
520,00 Kč s DPH
475,00 Kč s DPH
 

Alcina - Objemová řasenka - Wonder Volume Mascara 010 Black 8 ml

Vaše řasy budou podmanivě husté, temně černé a extrémně prodloužené. I krátké a jemné řasy jsou maximálně viditelné.
400,00 Kč s DPH
370,00 Kč s DPH
 

Alcina - Houbička na make-up - kulatá 1 ks

Skvělá na cesty a jemnou strukturou pórů je ideální k jednoduchému a rovnoměrnému nanášení make-upu. Dokonale s ní zakryjete všechny nedostatky pleti.
75,00 Kč s DPH
70,00 Kč s DPH
 

Alcina - Oboustranná tužka na obočí - Perfect Eyebrow Styler - 010 Light 1 ks

Obočí bude mít dokonalý tvar a výraznější barvu a bude působit hustším a plnějším dojmem. Perfektní obočí během chvilky.
290,00 Kč s DPH
270,00 Kč s DPH