Alcina - Sérum na řasy² - Wimpernserum 4,5 ml

Séru na řasy podporuje jejich přirozený růst, vylepšuje hustotu a délku a od kořínků ke konečkům je posiluje. Neobsahuje silikony, rychle se vstřebává a nelepí. Činnost vlasových folikul povzbuzuje díky obsaženému lipo-oligopeptidu a podporuje produkci keratinu. Sérum obsahuje i kofein, který řasy zásobuje energii.
Výrobce: Alcina
Kód: 35114
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 4,5 ml
550,00 Kč s DPH
 

Alcina - Wimpernserum - Sérum na řasy² - Pro delší a silnější řasy

  • Bez silikonů
  • Rychle se vstřebává a nelepí
  • S testovanou účinností

Husté, dlouhé a silné řasy – kdo by je nechtěl? Většina z nás si k nim dopomáhá řasenkou. Toto řešení je sice efektivní, ale bohužel ne permanentní a řasenku musíme nanášet každý den znova. Svůdný pohled i bez použití řasenky nemusí být sci-fi. Pokud chcete efektními vějířky oslňovat třeba hned po probuzení, je třeba sáhnout po jiném produktu. ALCINA Sérum na řasy2 podporuje řasy v jejich přirozeném růstu a vytvoří svůdný pohled už za několik týdnů.

Sen o dlouhých a plných řasách se stává skutečností, a to díky Séru na řasy2. Sérum podporuje jejich přirozený růst, vylepšuje hustotu a délku a od kořínků ke konečkům je posiluje.

Jak sérum funguje? Ve složení najdeme lipo-oligopeptid, který povzbuzuje činnost vlasových folikul. Tím napomáhá ke krásnějšímu a plnějšímu vzhledu řas a zároveň tak podporuje i produkci keratinu, hlavní složky vlasů a řas. Dále obsahuje kofein, který na buňky působí stimulujícím účinkem a dodává jim energii. Ve složení naopak nenajdete silikony a nemusíte se obávat ani nepříjemného lepení. Sérum se po nanesení rychle vstřebá a dá se navíc používat dlouhodobě. Přípravek je oftalmologicky a dermatologicky testován.

Použití: Sérum naneste 1x denně aplikátorem ke kořínkům horních a/nebo spodních řas z jejich vnější strany. První výsledky jsou viditelné po 4 až 8 týdnech používání.

Balení: 4,5 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Le Concentré Réparateur - Luxusní regenerační liftingové sérum, 17 ml

Gernétic LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR řada Parfaits - Luxusní reparační regenerační liftingové sérum je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Zahlazuje projevy stárnutí.
2 992,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Cytobi - Regenerační, výživný a omlazující krém, 30 ml

Gernétic CYTOBI - Regenerační a výživný krém pro stárnoucí pleť. Sofistikovaná kombinace hedvábných proteinů a ušlechtilých olejů z měsíčku lékařského a mořské řasy Chlorella je klíčem k revoluční korektivní péči o pleť. Snadno se vstřebává a je určen k regeneraci povadlé tkáně a hlubokých vrásek na obličeji či části těla, kde je třeba řešit problém.
3 100,00 Kč s DPH
možnost slevy