Alcina - Taštička na štětce - prázdná 1 ks

Pro kompletní sadu štětců a je praktická a přehledná. Samostatná kapsa na zip nabízí prostor pro další kosmetické příslušenství.
Výrobce: Alcina
Kód: 65831
Datum dodání: 24 hodin
420,00 Kč s DPH
 

Alcina - Taštička na štětce - prázdná - Pro vaše kosmetické štětce

Alcina Taštička na štětce je vyroben ze syntetické kůže a vyznačuje svým jednoduchým, elegantním designem. Taštička je určena pro kompletní sadu štětců a je praktická a přehledná. Samostatná kapsa na zip nabízí prostor pro další kosmetické příslušenství jako jsou například make-up houbičky.

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Štětec na make-up 1 ks

Se speciálním plochým tvarem je výborný pro precizní aplikaci tekutého make-upu. Díky jemným měkkým štětinám zajistí rovnoměrné krytí.
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH
 

Alcina - Štětec na pudr 1 ks

Pro měkké a pohodlné použití je z měkkých umělých štětin. Nabírá ideální množství pudru a umožňuje tak rovnoměrné nanášení. Ideální pro pudry Kompaktní make-up a pudr v jednom - Matt Sensation Powder a Bronzer pudr - Sun Kiss Powder.
430,00 Kč s DPH
395,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krycí make-up - Perfect Cover Make-up - light 30 ml

Make-up pro perfektní pleť s dlouhou životností krytí poskytuje vaši pleti bezchybný vzhled a saténový povrch. Lze jej použít k lokálnímu krytí místo korektoru.
680,00 Kč s DPH
615,00 Kč s DPH
 

Alcina - Curls Concept - Sprej na vlny 100 ml

Alcina Curls Concept - inovativní řešení pro vlnité, kudrnaté i trvalené vlasy. Dodá účesu zpevnění a perfektně tvaruje hebké a pružné vlny. Podpořte a zvýrazněte krásné kadeře, prodejte jejich osobité vlastnosti!
390,00 Kč s DPH
355,00 Kč s DPH