Alcina - Tekuté oční stíny - Liquid Eyeshadow champagne

Stačí jemně přetřít víčko a můžete si užívat úchvatnou barvu, nepřehlédnutelný třpytivý finiš i příjemnou texturu tekutých očních stínů Liquid Eyeshadow. Kromě toho se mohou stíny pyšnit také dlouhou výdrží a rychlým schnutím.
Výrobce: Alcina
Kód: 65316
Datum dodání: 1 - 3 dní
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH
30,00 Kč s DPH
 

Alcina - Liquid Eyeshadow champagne - Tekuté oční stíny v barevném odstínu champagne

  • Třpytivý finiš
  • Rychlé schnutí
  • Dlouhá výdrž

Nebojte se vyzkoušet něco nového a užijte si extra příjemnou texturu tekutých očních stínů. Stačí jemně přetřít víčko a můžete si užívat úchvatnou barvu s nepřehlédnutelným třpytivým finišem. Na očích rychle zasychají, mohou se pyšnit také dlouhou výdrží a stačí je nanést jen v tenké vrstvě. Kromě víčka můžete stíny aplikovat třeba i pod obočí a opticky tak pozvednou nadočnicový oblouk. .

Ideální je používat při odličování Dvousložkový odličovač očí - Soft Eye Make-up Remover, který je jemný k očnímu okolí.

Tip: Tekuté oční stíny nanášejte v tenké vrstvě nejen na pohyblivé víčko, ale také pod obočí a/nebo do vnitřního koutku oka. Oko tak bude působit větší a v případě převislých víček opticky pozvedne nadočnicový oblouk a oko opticky otevře.

Kompletní líčení očí si těžko dovedeme představit bez řasenky. Vyzkoušejte Řasenku pro dlouhé řasy2, která se postará o prodloužení, natočení, objem i precizní oddělení řas.

Barevný odstín: Champagne