Alcina - Tónovací balzám na rty - Colour Lip Balm - Primrose 1 ks

Tónovací balzám na rty Colour Lip Balm primrose rtům dodá jemný a decentní barevný nádech a stane se skvělým pomocníkem pro každodenní líčení. Obsahuje včelí vosk a bambucké máslo, které se postarají o intenzivní pěstění během nošení. Zároveň díky SPF faktoru 30 chrání rty před škodlivým slunečním zářením.
Výrobce: Alcina
Kód: 65606
Datum dodání: 1 - 3 dní
360,00 Kč s DPH
 

Alcina - Colour Lip Balm primrose - Tónovací balzám na rty v barevném odstínu Primrose - Barva i péče pro vaše rty 

  • Jemný a přirozený odstín
  • Ochranný faktor 30
  • S obsahem včelího vosku a bambuckého másla

Máte rádi balzámy na rty, ale zároveň si chcete užívat jemné barevné tónování? Balzámy Colour Lip Balm v sobě spojují obojí. Obsahují včelí vosk a bambucké máslo, takže rtům dodávají hydrataci a péči, čimž se postarají o intenzivní pěstění během nošení. SPF faktor 30 se pak postará o ochranu před slunečním zářením a zároveň rtům dodávají decentní barevný nádech.

Barevný odstín: Primrose

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Pudrové oční stíny - Eyeshadow mauve 1 ks

Mono stíny Eyeshadow se staly oblíbenými pro svou praktickou velikost a snadnou vzájemnou kombinovatelnost. Do jejich palety barev nyní přibývá další, a to odstín pro matný finiš Mauve. Tento jemný a neutrální tón vyniká lehkou a příjemně hebkou texturou, takže práce s ním je velmi snadná.
275,00 Kč s DPH
 

Alcina - Pudrové oční stíny - Eyeshadow champagne 1 ks

Mono stíny Eyeshadow se staly oblíbenými pro svou praktickou velikost a snadnou vzájemnou kombinovatelnost. Do jejich palety barev nyní přibývá další, a to odstín pro třpytivý finiš Champagne. Tento jemný a neutrální tón vyniká lehkou a příjemně hebkou texturou, takže práce s ním je velmi snadná.
275,00 Kč s DPH
 

Alcina - Stress Control Creme 50 ml

Ochranný faktor LSF 15 chrání pleť před slunečním zářením a předčasným stárnutím. Obsažený lycopin je nejsilnější antioxidant z řady karotenoidů.
590,00 Kč s DPH
531,00 Kč s DPH
 

Alcina - Štětec na oční stíny - Blender 1 ks

Představuje perfektní nástroj pro vytvoření smyslného kouřového efektu. Svými dlouhými a měkkými štětinkami zjemňuje přechody mezi jednotlivými odstíny a umožňuje jejich stínování.
260,00 Kč s DPH