Alcina - Tónovací emulze - Color Gloss + Care Emulsion 10.16 Jasná blond - popelavá - fialová 100 ml

Color Gloss + Care Emulsion nabízejí vlasům efekt glossingu, kdy zajistí nepřehlédnutelný lesk, intenzivní péči a zároveň tónování přesně podle vašich představ. Díky obsahu hedvábných proteinů a squalanu jsou emulze vhodné i pro poškozené a namáhané vlasy, zlepšují jejich kvalitu a usnadňují rozčesávání.
Výrobce: Alcina
Kód: 17496
EAN: 4008666174963
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 100 ml
540,00 Kč s DPH
515,00 Kč s DPH
25,00 Kč s DPH
 

Alcina - Color Gloss + Care Emulsion 10.16 - Tónovací emulze v barevném odstínu 10.16 Jasná blond - popelavá - fialová - dokonalé spojení barvy a péče

Toužíte po dechberoucí, přirozeně vypadající barvě vlasů, kterou můžete kdykoliv podle nálady změnit a zvládnete si ji aplikovat i doma? A zároveň mít vlasy stále zdravé a lesklé? Nové Color Gloss + Care Emulsions mění tyto sny ve skutečnost.

 • velmi univerzální – od přirozeného vzhledu, přes trendy pastelové až po intenzivní barvy, které nepůsobí uměle
 • hedvábný lesk
 • spolehlivé výsledky i na velmi namáhaných vlasech
 • perfektní i pro dlouhé vlasy a/nebo vlasy s poškozenou strukturou
 • velmi snadné rozčesávání mokrých i suchých vlasů
 • individuální trvanlivost až 10 mytí – závisí na odstínu, výšce tónu a struktuře vlasu
 • žádný viditelný odrost
 • emulze s neutrálním pH, bez silikonů, amoniaku a oxidačních činidel
 • snadno se míchá, nanáší a zapracovává
 • postupně a rovnoměrně se vymývá

Tónovací emulze nabízejí efekt glossingu, který zajišťuje brilantní lesk, péči i tónování. Oživuje matné a vybledlé vlasy a vytváří osobitý a zcela přirozený vzhled. Co si pod tímto termínem představit? Přirovnat jej můžeme k lesku na rty, jen ve vlasech. Glossing dodá vlasům lesk, intenzivní péči a zároveň je natónuje podle vašich představ. Efekt vynikne jak na přírodních, tak i na barvených či zesvětlených vlasech. Délky i konečky vlasů snadno a rychle získávají zpět svůj lesk, a to bez amoniaku a dalšího chemického stresu. Emulze jsou pH neutrální a neobsahují oxidační činidla ani silikon. V jejich obsahu naopak najdeme hedvábné proteiny a squalan, které zlepšují kvalitu vlasů intenzivní péčí a barva v nich tak vydrží déle.

HEDVÁBNÝ PROTEIN:

 • Pěsticí účinek hedvábného proteinu je založen na vlastnostech regulujících vlhkost, schopnosti tvořit film a na vyhlazovacích vlastnostech.
 • Zajišťuje lepší rozčesatelnost a lesk.
 • Dobře funguje na suché a křehké vlasy.

SQUALAN:

 • Chrání vlasy před vysoušením, působí preventivně proti křehkým a lámavým konečkům. Matné a křehké vlasy díky němu rychleji regenerují.
 • Navrací jim pružnost, hebkost a nový lesk.

S novým tónováním Color Gloss + Care Emulsion máte možnost rychle reagovat na aktuální módní trendy – od přirozeného vzhledu, přes trendy pastelové až po intenzivní barvy, které nepůsobí uměle. 

Použití: S použitím rukavic naneste emulzi rovnoměrně na umyté, ručníkem vysušené vlasy, a to buď z misky pomocí štětce, nebo přímo z lahvičky. Jemnou masáží emulgujte a důkladně opláchněte. Další použití šamponu už není nutné. Nechte působit 3–5 minut pro Gloss + Care efekt a 15–20 minut pro výrazný barevný výsledek a intenzivní péči.Color Gloss + Care Emulsion může použít tak, jak je, nebo smíchat se šamponem (přidáte male množství emulze), balzámem (1:1 s emulzí) či kúrou (1:1 s emulzí) pro rychlé oživení barvy.

Barevný odstín: 10.16 Jasná blond - popelavá - fialová

Balení: 100 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Tónovací denní CC krém k sjednocení a vyhlazení pleti - Magical Transformation CC Cream 50 ml

CC krém po nanesení během okamžiku nastartují jemné tónování a krém se tak perfektně přizpůsobí každému tónu pleti. Pokožka je ihned vyhlazená, získává rovnoměrný vzhled a vypadá svěže a přirozeně. CC Cream o ni navíc po celou dobu nošení pečuje.
480,00 Kč s DPH
445,00 Kč s DPH