Alcina - Třpytivá svrchní vrstva - Glittery Lip Coat 1 ks

Snadno a rychle dosáhnete lesklých rtů s novým Glittery Lip Coatem v tužce, který můžete nanést samostatně nebo jako svrchní vrstvu přes rtěnku Matt Lip Colour.
Výrobce: Alcina
Kód: 65595
Datum dodání: 1 - 3 dní
270,00 Kč s DPH
 

Alcina - Glittery Lip Coat - Třpytivá svrchní vrstva - Trendy lesklý finiš

Lesklé rty patří k nejvýraznějším trendům nové sezóny. Snadno a rychle jich dosáhnete s novým Glittery Lip Coatem, který můžete nanést samostatně nebo jako svrchní vrstvu přes rtěnku Matt Lip Colour. Snadno se aplikuje a praktické balení v tužce z něj dělá i skvělého pomocníka na cesty.

  • Třpytivá svrchní vrstva
  • Lze nanést samostatně i přes Matt Lip Colour
  • Velmi rychlá a pohodlná aplikace
  • Praktické balení v tužce
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Dlouhodržící kajalová tužka na oči - Perfect stay kajal - Dark green 1 ks

Barevné a výrazné oční linky jsou ve světě krásy aktuálním trendem a budou slušet i vám. S kajalovou tužkou Perfect Stay Kajal Dark green si je vytvoříte rychle a snadno. Mají měkkou texturu a vynikají vysokou výdrží a odolností vůči otěru a vodě.
250,00 Kč s DPH
 

Alcina - Dlouhodržící kajalová tužka na oči - Perfect stay kajal - Cosmic black 1 ks

Barevné a výrazné oční linky jsou ve světě krásy aktuálním trendem a budou slušet i vám. S kajalovou tužkou Perfect Stay Kajal Cosmic black si je vytvoříte rychle a snadno. Mají měkkou texturu a vynikají vysokou výdrží a odolností vůči otěru a vodě.
250,00 Kč s DPH
 

Alcina - Konturovací tužka na rty - Precise Lip Liner - 020 Intense 1 ks

Spolehlivě zafixuje rtěnku nebo lesk na svém místě. Precise Lip Liner 020 Intense díky hebké textuře se snadno nanáší a dokonale se hodí na orámování rtů nebo jejich kompletní vyplnění matnou barvou. Vaše rtu budou precizně vykreslené do krásného tvaru
230,00 Kč s DPH
212,00 Kč s DPH