Alcina - Třpytivý fluid na rty - Glittery Lip Fluid - Berry 1 ks

Chcete mít rty působivě matné nebo efektně třpytivé? Vyzkoušejte Glittery Lip Fluidem berry. Po nanesení si užijete jeho matnou texturu, která se však po zaschnutí a promnutí rtů začne třpytit. Fluid vyniká i dlouhou výdrží a středním až vysokým krytím.
Výrobce: Alcina
Kód: 65628
EAN: 4008666656186
Datum dodání: 1 - 3 dní
300,00 Kč s DPH
275,00 Kč s DPH
25,00 Kč s DPH
 

Alcina - Glittery Lip Fluid berry - Třpytivý fluid na rty v barevném odstínu Berry - Efektní zářivý finiš

  • Matná textura
  • Třpytivý finiš
  • Dlouhá výdrž

Dokonalou kombinaci matu a třpytu nabízí Glittery Lip Fluid berry. Má matnou texturu, ale po zaschnutí a následném promnutí rtů se aktivují třpytivé pigmenty a vytvoří se tak efektní zářivý finiš. Užívat si budete jeho dlouhou výdrž, střední až vysoké krytí a příjemný pocit při nošení.

Barevný odstín: Berry

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Pudrové oční stíny - Eyeshadow mauve 1 ks

Mono stíny Eyeshadow se staly oblíbenými pro svou praktickou velikost a snadnou vzájemnou kombinovatelnost. Do jejich palety barev nyní přibývá další, a to odstín pro matný finiš Mauve. Tento jemný a neutrální tón vyniká lehkou a příjemně hebkou texturou, takže práce s ním je velmi snadná.
280,00 Kč s DPH
255,00 Kč s DPH
 

Alcina - Štětec na oční stíny - Blender 1 ks

Představuje perfektní nástroj pro vytvoření smyslného kouřového efektu. Svými dlouhými a měkkými štětinkami zjemňuje přechody mezi jednotlivými odstíny a umožňuje jejich stínování.
260,00 Kč s DPH
240,00 Kč s DPH