Alpecin Hyposensitiv šampon sucha a citlivá pokožka 250ml

Alpecin Hyposensitiv - šampon vhodný pro suchou a citlivou pokožku hlavy. Šampon účinně řeší problém oslabené ochrané bariéry pokožky.Ideální pro...
Výrobce: Dr. Kurt Wolff
Kód: 20550
Datum dodání: 24h
balení 250 ml
198,00 Kč s DPH
169,00 Kč s DPH
Alpecin Hyposensitiv - šampon vhodný pro suchou a citlivou pokožku hlavy. Šampon účinně řeší problém oslabené ochrané bariéry pokožky. Šampon Alpecin Hyposensitiv je ideální pro stařeckou vlasovou pokožku, pomáhá předcházet podráždění a šupinatění, zmírňuje pocity napětí vlasové pokožky

* bez konzervačních látek
* neparfemováno
* vhodné i pro osoby s atompickým ekzémem

Extrakt z šalvěje a účinné látky z heřmánku (bisabolol) zklidňují pokožku a předcházejí jejímu podráždění. Posilují odolnost vlasové pokožky a podporují její přirozené funkce. Vlasová pokožka se tak i při každodenním mytí dostává opět do zdravé rovnováhy.

Balení: 250 ml
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - UV Control sérum No1 50 ml

Ochranné a pěsticí sérum Sérum obsahuje ochranný faktor 25 a koenzym Q10, díky čemuž představuje perfektní obranu před pigmentovými skvrnami a vráskami.
550,00 Kč s DPH 495,00 Kč s DPH

Alcina - AgeVital balzám 150 ml

AgeVital balzám citelně zlepšuje strukturu zralých a křehkých vlasů. Pečující formule posiluje vlasy až ke konečkům, zlepšuje jejich elasticitu a rozčesávání.
330,00 Kč s DPH 305,00 Kč s DPH