Gernétic - Derma - Dermatologické protizánětlivé mýdlo, 100 ml

Dermatologické mýdlo DERMA je určeno pro šetrné čištění problematické plet s antibakterialním účinkem. Má pročišťující a dezinfekční efekt. Reguluje tvorbu kožního mazu a zamezuje vzniku zánětlivých projevů na pleti. Zaručuje okamžitý účinek, uvolňuje, osvěžuje.
Výrobce: Gernetic
Kód: 913031
Datum dodání: 24 hodin
balení 100 ml
578,00 Kč s DPH
možnost slevy

DERMA Dermatologické mýdlo – antibakteriální mýdlo ideální pro pleť s akné.

NOVINKA - Menší cestovní balení 100 ml

Určeno pro šetrné čištění problematické plet. Má pročišťující a dezinfekční efekt. Reguluje tvorbu kožního mazu a zamezuje vzniku zánětlivých projevů na pleti. Typickými projevy mastné pleti je nadměrné a nerovnoměrné vylučování kožního mazu, rozšířené, ucpané póry a tvorba komedonů. Postupně může tento problém způsobit vznik akné, které je velmi nepříjemným projevem na pokožce.
Přípravek gelové konzistence představující dokonalé řešení péče o mastnou pokožku, nebo pokožku zatíženou různými formami akné. Vyznačuje se šetrným, leč důkladným čistícím účinkem, lehce vysušuje pleť.

Účinky: Čistí, desinfikuje a lehce vysouší velmi mastnou pleť. Reguluje tvorbu kožního mazu a zamezuje zánětlivým projevům na pokožce. Zaručuje okamžitý účinek, uvolňuje, osvěžuje.

Domácí péče: Dermatologické mýdlo DERMA používáme při ranní i večerní péči o pleť. Naneseme na navlhčenou pokožku obličeje, krku i dekoltu, v případě potřeby i na záda. Během aplikace můžete pokožku ještě vlhčit. Mýdlo vytvoří jemnou pěnu. Je důležité, aby přípravek zůstal na pleti alespoň 1-3 minuty. Aktivní látky proniknou hluboko do pórů a pokožku hloubkově pročistí. Mýdlo DERMA opláchneme vlažnou vodou, osušíme a pleť dočistíme tonikem SEBO GER. Přípravek je určený k denní aplikaci.

Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, PEG 20 Glyceryl Stearate, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl, Dimethylamine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Chloride, Parfum/Fragrance

Balení: 100 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Immuno - Čistící, regenerační a protizánětlivá maska, 30 ml

Gernétic IMMUNO - Regenerační a protizánětlivá hluboce čistící maska pleť čistí, regeneruje, posiluje její imunitu a vyrovnává pH. Působením trojkomplexu vytváří na pleti speciální prostředí, v němž se nemohou množit zánětlivé bakterie, a tím dochází k odstranění zánětlivých projevů na kůži.
1 048,00 Kč s DPH
943,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Sebo Ger - Čistící tonikum, 200 ml

Gernétic SEBO GER Čistící tonikum vyvinuto pro citlivou a problematickou pleť. Čistí, dezinfikuje, reguluje tvorbu kožního mazu, tiší zánětlivé projevy a zamezuje jejich rozšiřování. Ponořte se do zklidňujících a uvolňujících esencí myrhy, tymiánu a slézu. Neobsahuje alkohol!
960,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Hydra Ger - Hydratační maska pro suchou a citlivou pleť, 50 ml

Maska HYDRA GER Gernétic zabezpečuje optimální hydrataci a zdraví bazálních buněk pleti. Výsledkem péče HYDRA GER je přirozená vláčnost a jemnost pleti. Hydra Ger pomáhá urychlit obnovu epidermálních buněk pomoci optimální hydratace.
1 312,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Cells Life - Luxusní hydratační a revitalizační sérum, 15 ml

Gernétic CELLS LIFE Luxusní hydratační a revitalizační sérum. Přípravek CELLS LIFE má vynikající hydratační účinky, působí proti vráskám, napíná obličejovou pokožku, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou i mastnou pokožku.
3 654,00 Kč s DPH
3 289,00 Kč s DPH
možnost slevy