Gernétic - Derma - Dermatologické protizánětlivé mýdlo, 200 ml

Dermatologické mýdlo DERMA je určeno pro šetrné čištění problematické plet s antibakterialním účinkem. Má pročišťující a dezinfekční efekt. Reguluje tvorbu kožního mazu a zamezuje vzniku zánětlivých projevů na pleti. Zaručuje okamžitý účinek, uvolňuje, osvěžuje.
Kód: 91303
EAN: 3700109210603
Datum dodání: 24 hodin
balení 200 ml
938,00 Kč s DPH
 

DERMA Dermatologické mýdlo – antibakteriální mýdlo ideální pro pleť s akné.

Určeno pro šetrné čištění problematické plet. Má pročišťující a dezinfekční efekt. Reguluje tvorbu kožního mazu a zamezuje vzniku zánětlivých projevů na pleti. Typickými projevy mastné pleti je nadměrné a nerovnoměrné vylučování kožního mazu, rozšířené, ucpané póry a tvorba komedonů. Postupně může tento problém způsobit vznik akné, které je velmi nepříjemným projevem na pokožce.
Přípravek gelové konzistence představující dokonalé řešení péče o mastnou pokožku, nebo pokožku zatíženou různými formami akné. Vyznačuje se šetrným, leč důkladným čistícím účinkem, lehce vysušuje pleť.

Účinky: Čistí, desinfikuje a lehce vysouší velmi mastnou pleť. Reguluje tvorbu kožního mazu a zamezuje zánětlivým projevům na pokožce. Zaručuje okamžitý účinek, uvolňuje, osvěžuje.

Domácí péče: Dermatologické mýdlo DERMA používáme při ranní i večerní péči o pleť. Naneseme na navlhčenou pokožku obličeje, krku i dekoltu, v případě potřeby i na záda. Během aplikace můžete pokožku ještě vlhčit. Mýdlo vytvoří jemnou pěnu. Je důležité, aby přípravek zůstal na pleti alespoň 1-3 minuty. Aktivní látky proniknou hluboko do pórů a pokožku hloubkově pročistí. Mýdlo DERMA opláchneme vlažnou vodou, osušíme a pleť dočistíme tonikem SEBO GER. Přípravek je určený k denní aplikaci.
Po použití mýdla DERMA musí být pleť vždy ošetřena krémem, jinak by došlo k přesušení pokožky.

Balení: 200 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Sebo Ger - Čistící tonikum, 200 ml

Gernétic SEBO GER Čistící tonikum vyvinuto pro citlivou a problematickou pleť. Čistí, dezinfikuje, reguluje tvorbu kožního mazu, tiší zánětlivé projevy a zamezuje jejich rozšiřování. Ponořte se do zklidňujících a uvolňujících esencí myrhy, tymiánu a slézu. Neobsahuje alkohol!
1 182,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Synchro - Regenerační a výživný krém, 50 ml

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Významně podporuje imunitu pleti i celého organizmu. Je vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Je vynikající při ošetření jizev a strií, popálenin a jiných závažných problémů na pleti.
2 887,00 Kč s DPH
2 598,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Immuno - Čistící, regenerační a protizánětlivá maska, 50 ml

Gernétic IMMUNO - Regenerační a protizánětlivá hluboce čistící maska pleť čistí, regeneruje, posiluje její imunitu a vyrovnává pH. Působením trojkomplexu vytváří na pleti speciální prostředí, v němž se nemohou množit zánětlivé bakterie, a tím dochází k odstranění zánětlivých projevů na kůži.
2 084,00 Kč s DPH
1 876,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Créme Spéciale Peaux Mixtes et Grasses - Mix krém, 50 ml

Gernétic Créme spéciale peaux mixtes et grasses - Mix krém - Speciální vyrovnávací krém pro mastnou a smíšenou pleť. Velmi jemný lehký krém, který se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty. Je určený na ošetření mastné a smíšené pleti se sklonem k zánětlivým projevům.
1 482,00 Kč s DPH
možnost slevy