Gernétic - Ger Peel - Peeling pro efekt „nové“ pleti, 40 ml

GER PEEL je určen k peelingu pokožky obličeje. Obsahuje speciální mikročástice, jejichž aktivní složky pronikají hluboko do pokožky, odstraňují „staré" odumřelé buňky a aktivují buněčné dýchání. Pleť zůstává jemná, hladká a projasněná. GER PEEL zvyšuje účinnost následně nanášených krémů.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91311
Datum dodání: 24 hodin
Balení 40 ml
946,00 Kč s DPH
možnost slevy

GER PEEL Peeling pro efekt „nové" pleti

Obsahuje speciální mikročástice, jejichž aktivní složky pronikají hluboko do pokožky, odstraňují „staré" odumřelé buňky a aktivují buněčné dýchání. Pleť zůstává jemná, hladká a projasněná. GER PEEL zvyšuje účinnost následně nanášených krémů.
Krém, určený k odstraňování odumřelých buněk, tukových výměšků a ostatních nečistot. Obsahuje jemnou brusnou složku, která se během aplikace částečně rozpadá. Abrazivní složka je kulatá, a proto nezpůsobuje poškození pleti. Přípravek je určen k peelingu pokožky obličeje.

Aktivní složky:

  • brusná složka
  • výtažky z okurky, arniky a břízy (zjemňující a zklidňující účinky)

Účinky: Odstraněním odumřelých buněk se zlepšuje průchodnost kůže a okysličování buněk. Zvyšuje se účinnost kosmetických přípravků, které jsou následně aplikovány. V důsledku rychlejšího obnovování buněk se pokožka omlazuje, je jemnější, hladší, pleť se prosvětluje.

Domácí péče: Krém Ger peel aplikujeme na pleť maximálně 1x týdně na očištěnou pokožku mlékem Glyco a tonikem Fibro, aplikujeme lehkými, krouživými pohyby po dobu min. 10 sekund. Nanášení je třeba provádět vždy velmi zvolna a mírně. Aktivní složka se vstřebá do pokožky, abrazivní složka zůstane na povrchu a odstraní se vlažnou vodou.
Pozor! Nikdy nepoužíváme GER PEEL na podrážděnou pokožku, nenanášíme do blízkosti očí.

Balení: 40 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Hydra Ger - Hydratační maska pro suchou a citlivou pleť, 50 ml

Maska HYDRA GER Gernétic zabezpečuje optimální hydrataci a zdraví bazálních buněk pleti. Výsledkem péče HYDRA GER je přirozená vláčnost a jemnost pleti. Hydra Ger pomáhá urychlit obnovu epidermálních buněk pomoci optimální hydratace.
1 312,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Peaux Jeunes - Krém na ošetření mladistvé mastnější a smíšené pleti, 50 ml

Gernétic PEAUX JEUNES - Krém na ošetření mladistvé mastnější a smíšené pleti byl vyvinut speciálně pro obnovení rovnováhy pH pokožky, regulaci tvorby kožního mazu, hojení a zjemnění pokožky. Je určen pro pravidelnou denní péči o smíšenou a mastnou pleť.
900,00 Kč s DPH
možnost slevy

Alcina - Hyaluron 2.0 Boost Up maska 50 ml

Ihned zajišťuje pevnější a hladší pleť, vylepšuje její strukturu, dodává jí svěžest. Obsahuje vyvážený a účinný roztok s kyselinou hyaluronovou, koenzymem Q10, vitamínem E a jojobovým a makadamiovým olejem.
130,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Glyco - Čistící a odličující regenerační mléko, 100 ml

Pleťové mléko GLYCO rozpouští líčidla, uvolňuje a vytlačuje nečistoty z hloubky pórů pokožky. Zároveň změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a odstraňuje odumřelé buňky. Tento jemný, osvěžující odličovač přináší komfortní výživu, pohodlí a hebkost a zanechává Vaši pokožku svěží, jemnou a zářivě čistou.
486,00 Kč s DPH
možnost slevy