Gernétic - Glyco - Čistící a odličující regenerační mléko, 200 ml

Pleťové mléko GLYCO rozpouští líčidla, uvolňuje a vytlačuje nečistoty z hloubky pórů pokožky. Zároveň změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a odstraňuje odumřelé buňky. Tento jemný, osvěžující odličovač přináší komfortní výživu, pohodlí a hebkost a zanechává Vaši pokožku svěží, jemnou a zářivě čistou.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91301
EAN: 3700109210016
Datum dodání: 24 hodin
balení 200 ml
934,00 Kč s DPH
841,00 Kč s DPH
 

GLYCO Čistící a odličující mléko - plné nejjemnějších mléčných proteinů.

Tento jemný, osvěžující odličovač, bohatý na mléčné glykoproteiny dokonale a jemně eliminuje veškeré stopy make-upu. Dokonale odstraní nečistoty, uvolní ucpané póry, dosáhne až do nejhlubších vrstev pleti. Přináší komfortní výživu. Jeho bohaté složení zvyšuje čistící účinky, přináší pohodlí a hebkost a zanechává Vaši pokožku svěží, jemnou a zářivě čistou.
Jemná emulze bílé barvy, určená k odstranění nečistot, make-upu a líčidel, vhodná též k odlíčení očí. Mléko je určeno pro všechny typy pleti a přináší pokožce pocit hebkosti, vláčnosti a dokonalé čistoty.
Neaplikujeme na problematickou pleť se zánětlivými projevy.

Aktivní složky:

  • oleje a tuky
  • propylenglykol (čistící účinky)
  • glycerin (zjemňující účinky)
  • glykoproteiny (základní složka pojivové tkáně)

Účinky: Pleťové mléko GLYCO rozpouští líčidla, uvolňuje a vytlačuje nečistoty z hloubky pórů pokožky. Zároveň změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a odstraňuje odumřelé buňky. Glykoproteiny sehrávají důležitou roli při podpoře regenerační schopnosti pleti, mají zvlhčující, zjemňující, změkčující a ochranné účinky, obnovují přirozené funkce pleti. Výživné mléko GLYCO způsobuje lehkou hyperémii (prokrvení).

TIP: Smícháním čistícího mléka GLYCO s regeneračním krémem SYNCHRO v poměru 2:1 získáme emulzi k masáži obličeje.

Domácí použití: Pleťové mléko GLYCO používáme při čištění pleti ráno, během dne a večer. Jednou, dvakrát či třikrát naneseme na pokožku a prsty rozetřeme (nikdy silně nemasírujeme). Zbytky mléka a uvolněné nečistoty odstraníme vodou a tonizujeme kosmetickým tamponem navlhčeným tonikem FIBRO nebo SEBO GER.

Poznámka: Po odstranění nečistot doporučujeme vetřít ještě malé množství mléka GLYCO do pokožky a necháme vstřebat. Podpoříme tak hebkost a vláčnost pokožky.

Balení: 200 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Fibro - Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum, 200 ml

Pleťové tonikum FIBRO má čistící, stimulační, hojivé a zjemňující účinky. Podporuje lehké prokrvení, které usnadňuje proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Odstraňuje poslední nečistoty, aktivuje buněčné dýchání a vyrovnává pH. Tonizační vlastnosti vyvolávají svěží pocit. Neobsahuje alkohol!
940,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Synchro - Regenerační a výživný krém, 50 ml

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Významně podporuje imunitu pleti i celého organizmu. Je vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Je vynikající při ošetření jizev a strií, popálenin a jiných závažných problémů na pleti.
2 887,00 Kč s DPH
2 598,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Synchro Duo Pack - Regenerační a výživný krém - zvýhodněný set 2x 50 ml

SYNCHRO Duo Pack - Jedná se o cenově zvýhodněný set krému Synchro 2x 50ml (100 ml). Je vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Je vynikající při ošetření jizev a strií, popálenin a jiných závažných problémů na pleti.
5 124,00 Kč s DPH
4 612,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Vital Transfer Visage - Speciální omlazující hormoceutický krém na obličej, 50 ml

Speciálně vytvořený krém obohacený o fytoestrogeny pro velmi zralou pleť s pokročilými známkami stárnutí vlivem ubývajících hormonů (estrogenů) – extrémně suchá pleť, ztráta elasticity a objemu, hluboké vrásky.
1 586,00 Kč s DPH
1 427,00 Kč s DPH