Gernétic - Hydra Ger - Hydratační maska pro suchou a citlivou pleť, 50 ml

Maska HYDRA GER Gernétic zabezpečuje optimální hydrataci a zdraví bazálních buněk pleti. Výsledkem péče HYDRA GER je přirozená vláčnost a jemnost pleti. Hydra Ger pomáhá urychlit obnovu epidermálních buněk pomoci optimální hydratace.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91331
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
1 312,00 Kč s DPH
1 181,00 Kč s DPH
 

Gernétic HYDRA GER Vyvažující hydratační maska na obličej pro suchou a citlivou pleť

Zachraňte svou pleť, když volá SOS pro nedostatek vlhkosti! Maska HYDRA GER zabezpečuje optimální hydrataci a zdraví bazálních buněk pleti. Vyvážené složení a profesionální biotechnologie dokáží podpořit hloubkovou buněčnou regeneraci, stimulovat buněčný metabolizmus a zklidnit citlivou pleť. Výsledkem péče HYDRA GER je přirozená vláčnost a jemnost pleti. Hydra Ger pomáhá urychlit obnovu epidermálních buněk pomoci optimální hydratace.

Pleť trpící nedostatkem vlhkosti, což je především pleť suchá a citlivá, bývá často zarudlá a podrážděná, objevují se jemné šupinky a dostavuje se nepříjemný pocit napětí. Tento typ pleti má sklon k předčasnému stárnutí. Nepříjemné vysušení pokožky často způsobuje i klimatizace. GERnétic nabízí výrobky zabraňující přesušení pleti, které vrací pokožce přirozenou vlhkost a jemnost.

Přípravek krémovitého a zasýchavého charakteru, určený pro hlubokou hydrataci bazálních buněk a výživu pokožky. Zjasňující účinek masky ocení každý.

Aktivní složky:

  • B-laktoglobulin: hydrofobní protein mléčného séra, bohatý na aminokyseliny- threonin, tryptofan, cystin, leucin, lysin
  • filtrát mléčného kvašení s vysokým obsahem mléčné kyseliny
  • filtrát s vysokým obsahem peptidů, mezi nimiž jsou polysacharidy, mastné kyseliny (palmitová, olejová, stearová), asparagová a glutaminová kyselina, alanin, glycin, lysin

Účinky: Hydratační maska HYDRA GER podporuje regeneraci buněk pokožky a zajišťuje dobrou hydrataci povrchové vrstvy kůže. Stimuluje a reguluje buněčný metabolismus, posiluje imunizační činnost a má protizánětlivý účinek. Zklidňuje podrážděnou pokožku, zjemňuje, vyhlazuje a osvěžuje pleť.

Domácí péče: Aplikujeme jedenkrát týdně v transparentní vrstvě a necháme působit 10 - 20 minut. Opláchneme vlažnou vodou a použijeme příslušný krem Gernétic. V případě silně vysušené pleti doporučujeme denní aplikaci. Maska přináší okamžitý účinek, póry se stáhnou, pleť se vypne, zklidní, zjasní a zvláční. Maska HYDRA GER je vynikajícím přípravkem při ošetření pleti žen (i mužů), které se pohybují v místnostech s klimatizací. Doporučujeme četnější aplikaci masky při pobytu u moře nebo na horách.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Cells Life - Luxusní hydratační a revitalizační sérum, 15 ml

Gernétic CELLS LIFE Luxusní hydratační a revitalizační sérum. Přípravek CELLS LIFE má vynikající hydratační účinky, působí proti vráskám, napíná obličejovou pokožku, revitalizuje a vyživuje každou stárnoucí, dehydratovanou, demineralizovanou, suchou i mastnou pokožku.
3 654,00 Kč s DPH
3 289,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Myo Myoso - Liftingový krém proti vráskám, 50 ml

Gernétic MYO MYOSO Liftingový intenzivní vyhlazující denní krém. Sází na bohatý obsah avokádového oleje, který zvyšuje elasticitu pleti a napomáhá regenerovat pleťové buňky. vyplňuje všechny viditelné vrásky na pleti, od nejhlubších po jemné vějířky kolem očí a úst.
2 290,00 Kč s DPH
2 061,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Ger Peel - Peeling pro efekt „nové“ pleti, 40 ml

GER PEEL je určen k peelingu pokožky obličeje. Obsahuje speciální mikročástice, jejichž aktivní složky pronikají hluboko do pokožky, odstraňují „staré" odumřelé buňky a aktivují buněčné dýchání. Pleť zůstává jemná, hladká a projasněná. GER PEEL zvyšuje účinnost následně nanášených krémů.
946,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Fibro - Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum, 200 ml

Pleťové tonikum FIBRO má čistící, stimulační, hojivé a zjemňující účinky. Podporuje lehké prokrvení, které usnadňuje proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Odstraňuje poslední nečistoty, aktivuje buněčné dýchání a vyrovnává pH. Tonizační vlastnosti vyvolávají svěží pocit. Neobsahuje alkohol!
822,00 Kč s DPH
možnost slevy