Gernétic - Hydra Ger - Hydratační maska pro suchou a citlivou pleť, 50 ml

Maska HYDRA GER Gernétic zabezpečuje optimální hydrataci a zdraví bazálních buněk pleti. Výsledkem péče HYDRA GER je přirozená vláčnost a jemnost pleti. Hydra Ger pomáhá urychlit obnovu epidermálních buněk pomoci optimální hydratace.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91331
EAN: 3700109210634
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
1 508,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic HYDRA GER Vyvažující hydratační maska na obličej pro suchou a citlivou pleť

Zachraňte svou pleť, když volá SOS pro nedostatek vlhkosti! Maska HYDRA GER zabezpečuje optimální hydrataci a zdraví bazálních buněk pleti. Vyvážené složení a profesionální biotechnologie dokáží podpořit hloubkovou buněčnou regeneraci, stimulovat buněčný metabolizmus a zklidnit citlivou pleť. Výsledkem péče HYDRA GER je přirozená vláčnost a jemnost pleti. Hydra Ger pomáhá urychlit obnovu epidermálních buněk pomoci optimální hydratace.

Pleť trpící nedostatkem vlhkosti, což je především pleť suchá a citlivá, bývá často zarudlá a podrážděná, objevují se jemné šupinky a dostavuje se nepříjemný pocit napětí. Tento typ pleti má sklon k předčasnému stárnutí. Nepříjemné vysušení pokožky často způsobuje i klimatizace. GERnétic nabízí výrobky zabraňující přesušení pleti, které vrací pokožce přirozenou vlhkost a jemnost.

Přípravek krémovitého a zasýchavého charakteru, určený pro hlubokou hydrataci bazálních buněk a výživu pokožky. Zjasňující účinek masky ocení každý.

Aktivní složky:

  • B-laktoglobulin: hydrofobní protein mléčného séra, bohatý na aminokyseliny- threonin, tryptofan, cystin, leucin, lysin
  • filtrát mléčného kvašení s vysokým obsahem mléčné kyseliny
  • filtrát s vysokým obsahem peptidů, mezi nimiž jsou polysacharidy, mastné kyseliny (palmitová, olejová, stearová), asparagová a glutaminová kyselina, alanin, glycin, lysin

Účinky: Hydratační maska HYDRA GER podporuje regeneraci buněk pokožky a zajišťuje dobrou hydrataci povrchové vrstvy kůže. Stimuluje a reguluje buněčný metabolismus, posiluje imunizační činnost a má protizánětlivý účinek. Zklidňuje podrážděnou pokožku, zjemňuje, vyhlazuje a osvěžuje pleť.

Domácí péče: Aplikujeme jedenkrát týdně v transparentní vrstvě a necháme působit 10 - 20 minut. Opláchneme vlažnou vodou a použijeme příslušný krem Gernétic. V případě silně vysušené pleti doporučujeme denní aplikaci. Maska přináší okamžitý účinek, póry se stáhnou, pleť se vypne, zklidní, zjasní a zvláční. Maska HYDRA GER je vynikajícím přípravkem při ošetření pleti žen (i mužů), které se pohybují v místnostech s klimatizací. Doporučujeme četnější aplikaci masky při pobytu u moře nebo na horách.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Fibro - Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum, 200 ml

Pleťové tonikum FIBRO má čistící, stimulační, hojivé a zjemňující účinky. Podporuje lehké prokrvení, které usnadňuje proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Odstraňuje poslední nečistoty, aktivuje buněčné dýchání a vyrovnává pH. Tonizační vlastnosti vyvolávají svěží pocit. Neobsahuje alkohol!
940,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Glyco - Čistící a odličující regenerační mléko, 200 ml

Pleťové mléko GLYCO rozpouští líčidla, uvolňuje a vytlačuje nečistoty z hloubky pórů pokožky. Zároveň změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a odstraňuje odumřelé buňky. Tento jemný, osvěžující odličovač přináší komfortní výživu, pohodlí a hebkost a zanechává Vaši pokožku svěží, jemnou a zářivě čistou.
934,00 Kč s DPH
841,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Synchro - Regenerační a výživný krém, 50 ml

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Významně podporuje imunitu pleti i celého organizmu. Je vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Je vynikající při ošetření jizev a strií, popálenin a jiných závažných problémů na pleti.
2 887,00 Kč s DPH
2 598,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Vital Transfer Visage - Speciální omlazující hormoceutický krém na obličej, 50 ml

Speciálně vytvořený krém obohacený o fytoestrogeny pro velmi zralou pleť s pokročilými známkami stárnutí vlivem ubývajících hormonů (estrogenů) – extrémně suchá pleť, ztráta elasticity a objemu, hluboké vrásky.
1 586,00 Kč s DPH
1 427,00 Kč s DPH