Gernétic - Lift Men - Liftingový vypínací krém pro muže s výtažky mořských řas, 50 ml

Gernétic Lift Men - Liftingový vypínací krém pro muže proti vráskám. Opravdové vyhlazení a vypnutí vrásek spojené s celkovým zpevněním obličejových kontur. Dobře se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty a zcela odpovídá potřebám mužské pleti.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91452
Datum dodání: 1 - 3 dní
1 670,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic Lift Men - Liftingový vypínací krém pro muže proti vráskám s výtažky mořských řas

Jste úspěšný a sebevědomý. Řekněte to také svou pletí!
Opravdové vyhlazení a vypnutí vrásek spojené s celkovým zpevněním obličejových kontur. High-tech produkt s širokou škálou vitaminů, stopových prvků, výtažků z mořských řas a vzácných rostlinných olejů.

LIFT MEN se skutečnými zpevňujícími účinky na obličeji a rukou opravuje a vyhlazuje veškeré hluboké vrásky. Má rychlé, efektivní a trvalé výsledky. Okamžitě na své pokožce zaznamenáte účinek. Vyhlazuje vrásky a jemné linky postupně zmizí.

Lehký krém s jemnou parfemací. Dobře se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty a zcela odpovídá potřebám mužské pleti.

Aktivní složky: vitamin B1, B2, B6, B12, C, PP, E, výtažky z rostlin, výtažky z mořských řas zpracované biotechnologií, kalcium, magnézium, avokádový olej 

Účinky: LIFT MEN je velmi efektivní produkt, při jehož pravidelné aplikaci dochází k vyhlazení a vypnutí jemných vrásek a zpevnění obličejových kontur. Pokožce se navrací svěží vzhled.

Domácí péče: Aplikujeme na pokožku očištěnou GELOVÝM MÝDLEM MEN. Nanášíme ve velmi malém množství lehkým vklepáváním do vstřebání. Poté aplikujeme denní krém HYDRA MEN.

Balení: 50 ml


S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Hydra Men - Hydratační denní ochranný krém pro muže, SPF 5+, 50 ml

Gernétic Hydra Men - Hydratační denní ochranný krém pro muže, SPF 5+ pleť dlouhodobě hydratuje, vyživuje a posiluje její přirozenou obranyschopnost. Působí jako spolehlivá prevence vzniku vrásek. S velmi jemnou charismatickou vůní.
1 230,00 Kč s DPH
možnost slevy