Gernétic - Lotion Aux Acides de Fleurs - Peelingová květinová ampule, 20 ml

LOTION AUX ACIDES DE FLEURS - Enzymatický peeling s květinovými kyselinami ma vyrovnané složení esencí z květů mandlovníku, frézií a lilií urychlí vyloučení odumřelých kožních buněk a pročištění pleti, zajistí lepší hydrataci, regeneraci a revitalizaci. Výsledkem je vláčná, vyhlazená a prosvětlená pleť.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91312
Datum dodání: 3 - 5 dní
balení 20 ml
862,00 Kč s DPH
776,00 Kč s DPH
86,00 Kč s DPH

LOTION AUX ACIDES DE FLEURS - Koncentrát z květinových kyselin

Enzymatický peeling s květinovými kyselinami ma vyrovnané složení esencí z květů mandlovníku, frézií a lilií urychlí vyloučení odumřelých kožních buněk a pročištění pleti, zajistí lepší hydrataci, regeneraci a revitalizaci. Výsledkem je vláčná, vyhlazená a prosvětlená pleť.
Peelingová květinová ampule je koncentrát aktivních látek určených k hlubokému enzymatickému peelingu, k zjemnění a vyhlazení pleti.


Aktivní složky:

  • extrakty z květů 4 rostlin obsahující kyselinu vinnou, citronovou a kyselinu jablečnou v koncentraci 6%
  • mandlovník (zjemňující, hydratační a čistící účinky)
  • frésie (hydratační a změkčující účinky)
  • ibišek (regenerační účinky)
  • lilie (změkčující a zvláčňující účinky)

Účinky: Koncentrát způsobuje jemný peeling, podporuje a urychluje vylučování odumřelých kožních buněk na povrch. Zajišťuje lepší hydrataci, regeneraci a revitalizaci, urychluje buněčnou obnovu. Zanechává pleť měkčí, jemnější a prosvětlenou.

Domácí péče: Koncentrát aplikujeme v dávce 2 ml (8-10krát zmačkneme pumpičku). Nanášíme na očištěnou pleť čistícím mlékem GLYCO a tonikem FIBRO. Po vstřebání koncentrátu pokračujeme v další péči. Aplikujeme maximálně 2 krát týdně.

Nedoporučujeme používat na podrážděnou, zanícenou pleť nebo pokožku s ekzémy a dermatitidami.

Balení: 20 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Glyco - Čistící a odličující regenerační mléko, 200 ml

Pleťové mléko GLYCO rozpouští líčidla, uvolňuje a vytlačuje nečistoty z hloubky pórů pokožky. Zároveň změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a odstraňuje odumřelé buňky. Tento jemný, osvěžující odličovač přináší komfortní výživu, pohodlí a hebkost a zanechává Vaši pokožku svěží, jemnou a zářivě čistou.
818,00 Kč s DPH
736,00 Kč s DPH

Gernétic - Lympho - Zpevňující stimulační tělové tonikum proti celulitidě, 200 ml

Gernétic LYMPHO Zpevňující stimulační tělové tonikum proti celulitidě. Harmonizuje lymfatický systém a díky tomu pomáhá odstraňovat celulitidu a otoky nohou. Aktivní složky s osvěžujícím efektem (ženšen, mořské řasy) zanechávají pokožku svěží a vitální.
820,00 Kč s DPH
738,00 Kč s DPH

Gernétic - Vasco Artera - Tělový krém proti celulitidě, pro harmonizaci cévního systému, 150 ml

Gernétic VASCO ARTERA Tělový krém proti celulitidě, pro harmonizaci cévního systému. Lehký, dobře se vstřebávající krém, určený k odstraňování celulitidy a k ošetření stěn vlásečnic, žil a arterií. Vypnutí a vyhlazení pokožky je viditelné již po prvním použití.
2 260,00 Kč s DPH
2 034,00 Kč s DPH

Gernétic - Créme Spéciale Paux Mixtes et Grasses - Mix krém, 50 ml

Gernétic Créme spéciale peaux mixtes et grasses - Mix krém - Speciální vyrovnávací krém pro mastnou a smíšenou pleť. Velmi jemný lehký krém, který se dobře vstřebává, nezanechává pocit mastnoty. Je určený na ošetření mastné a smíšené pleti se sklonem k zánětlivým projevům.
1 214,00 Kč s DPH
1 093,00 Kč s DPH