Gernétic - Natur Diet CELLU - Doplněk stravy na odstranění celulitidy, 30 tbl

Gernétic Natur Diet CELLU harmonizuje krevní oběh a aktivuje metabolizmus. Eliminuje podkožní záněty - příčinu "pomerančové" kůže. Přispívá k úspěšnému odstranění celulitidy.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91483
Datum dodání: 3 - 5 dní
810,00 Kč s DPH
729,00 Kč s DPH
81,00 Kč s DPH
Gernétic - Natur Diet CELLU - na odstranění celulitidy

Harmonizuje krevní oběh a aktivuje metabolizmus. Eliminuje podkožní záněty - příčinu "pomerančové" kůže. Přispívá k úspěšnému odstranění celulitidy.

CELLU je doplněk stravy, který obsahuje aktivní rostlinné látky ze zeleného čaje, vinných matolin, ananasu, s doplňkem vitaminu C a mědi, je určený pro pomoc při celulitidě. Extrakt z plodů a semen vinné révy pomáhá omezovat projevy celulitidy, podporuje udržování kvality a vzhledu kůže a snižování tělesné hmotnosti. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, měď k udržení normálního stavu pojivových tkání a k normální pigmentaci pokožky.

Doporučené dávkování:
1 tableta denně. Užívat s jídlem, zapít sklenicí vody.

Upozornění:
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu.
  • Chraňte před teplem a vlhkostí.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Nevhodné pro děti a těhotné ženy.

Složení 1 tablety:
Suchý extrakt z vinné matoliny 250 mg, vitamin C (kyselina L-askorbová) 80 mg (100 % DDD*), suchý extrakt z ananasu 50 mg, prášek z listu zeleného čaje 40 mg, potahová látka: hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo: E171, protispékavá látka: stearát hořečnatý, měď (glukonát měďnatý) 1 mg (100 % DDD). DDD*: doporučená denní dávka.

Doplněk stravy CELLU doporučujeme kombinovat v rámci ucelené péče s produkty kosmetiky GERnétic: Lympho, Vasco Artera, Confort Corps Marin. Lze užívat i samostatně.

Balení: 30 potažených tablet 512 mg
Hmotnost obsahu: 15.36 g

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Natur Diet FOOD CONTROL - Doplněk stravy pro zmírnění chuti k jídlu, 30 tbl.

Gernétic Natur Diet FOOD CONTROL - tlumí chuť k jídlu a podporuje formování těla. Podporuje snadnější odplavování tuků. Zabraňuje ukládání cukrů a tuků. Obsahuje známé přírodní tlumiče chuti - jitrocel indický, čaj čínský a Garcinii cambogii (jihoasijské "jablko sytosti").
810,00 Kč s DPH
729,00 Kč s DPH