Gernétic - Natur Diet ZEN CONTROL - Doplněk stravy s výtažky z rostlin, hořčíkem a vitaminem B6, 30 tbl.

Gernétic Natur Diet FOOD CONTROL - tlumí chuť k jídlu a podporuje formování těla. Podporuje snadnější odplavování tuků. Zabraňuje ukládání cukrů a tuků. Obsahuje známé přírodní tlumiče chuti - jitrocel indický, čaj čínský a Garcinii cambogii (jihoasijské "jablko sytosti").
Výrobce: Gernetic
Kód: 91506
Datum dodání: 3 - 5 dní
810,00 Kč s DPH
729,00 Kč s DPH
81,00 Kč s DPH

Gernétic Natur Diet FOOD CONTROL - tlumí chuť k jídlu a podporuje formování těla.

Reguluje nadměrnou chuť k jídlu, aktivuje metabolizmus. Podporuje snadnější odplavování tuků. Zabraňuje ukládání cukrů a tuků. Obsahuje známé přírodní tlumiče chuti - jitrocel indický, čaj čínský a Garcinii cambogii (jihoasijské "jablko sytosti").

FOOD CONTROL je doplněk stravy, který je obohacený o vitamin B3, vápník a chrom, s obsahem dalších aktivních látek z ostružiníku a hnědé řasy Fucus, pomáhá ke zmírnění chuti k jídlu a usnadňuje trávení. Hnědá řasa Fucus napomáhá zvýšit pocit sytosti, harmonizuje trávení, díky obsažené vláknině podporuje střevní funkce. Vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů. Niacin (vitamin B3) pomáhá udržovat normální stav sliznic. Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Doporučené dávkování:
1 tableta denně. Užívat s jídlem a zapít sklenicí vody. Složení 1 tablety: Prášek z hnědé řasy Fucus vesiculosus 240 mg, vápník (uhličitan vápenatý z mořské vody) 120 mg (15 % DDD*), potahová látka: hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo: E171, prášek z listu ostružiníku 25 mg, niacin (nikotinamid - vitamin B3) 16 mg (100 % DDD), protispékavá látka: stearát hořečnatý, chrom (chlorid chromitý) 25 µg (62,5 % DDD). DDD*: doporučená denní dávka.

Upozornění:

  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu.
  • Chraňte před teplem a vlhkostí.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Nevhodné pro děti a těhotné ženy.

Doplněk stravy FOOD CONTROL doporučujeme kombinovat v rámci ucelené péče s produkty kosmetiky GERnétic: Adipo Gasta, Beauté Corps Marin. Lze užívat i samostatně.

Balení: 30 potažených tablet 516 mg
Hmotnost obsahu: 15,48 g