Gernétic sada luxusní liftingové řady LES PARFAITS NOC - La Crème Anti-Temps 30 ml + Le Concentré Réparateur 17 ml

Gernétic set LES PARFAITS NOC - luxusní reparační noční krém La Crème Anti-Temps 30 ml a luxusní regenerační liftingové sérum Le Concentré Réparateur 17 ml - VÁNOČNÍ DOTEK LUXUSU - LIMITOVANÁ NABÍDKA KOSMETIKY LES PARFAITS ZA SKVĚLOU CENU.
Kód: 92419
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 30 ml + 17 ml
7 180,00 Kč s DPH
6 462,00 Kč s DPH
718,00 Kč s DPH
 

Gernétic set LES PARFAITS NOC - luxusní reparační noční krém La Crème Anti-Temps 30 ml a luxusní regenerační liftingové sérum Le Concentré Réparateur 17 ml

VÁNOČNÍ DOTEK LUXUSU - LIMITOVANÁ NABÍDKA KOSMETIKY LES PARFAITS ZA SKVĚLOU CENU.

Sada obsahuje:

  • LA CRÈME ANTI-TEMPS - luxusní reparační noční krém představuje nový přístup k péči o pleť, poskytuje pokožce dokonalý komfort, výrazně zkvalitňuje proces revitalizace. Je opravdovým regeneračním programem pro obličejové tkáně. Stimuluje syntézu elastinu a kolagenu. Podporuje pozvolnou, ale hlubokou a dlouhodobou regeneraci, zahlazuje známky stárnutí a navrací zpět několik let. Speciálně vhodný pro citlivou pleť.
  • LE CONCENTRÉ RÉPARATEUR – Luxusní reparační regenerační liftingové sérum je dosud nepřekonaným aktivátorem mládí. Viditelně vyplňuje vrásky a vypíná pleť. Původní vitalita a svěžest je nyní obnovena v ještě zářivější dimenzi. Zahlazuje projevy stárnutí.

Balení: La Crème Anti-Temps 30 ml + Le Concentré Réparateur 17 ml