Gernétic - Sels de Bain - Koupelová sůl s esenciálními oleji, 400 g

Gernétic Sels de Bain - Koupelová sůl s esenciálními oleji. Krystaly mořské soli obohacené éterickými oleji z citronové trávy hluboce zklidňují a osvěžují. Zanechává Vaši pokožku zářivě svěží a zároveň působí jako účinná terapie pro celý organizmus.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91449
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 400 ml
722,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic Sels de Bain - Koupelová sůl s esenciálními oleji

Přinášíme Vám koupelovou sůl v novém, exkluzivním balení v průhledné dóze.

Krystaly mořské soli obohacené éterickými oleji z citronové trávy hluboce zklidňují a osvěžují. Koupelová sůl Sels de Bain zanechává Vaši pokožku zářivě svěží a zároveň působí jako účinná terapie pro celý organizmus. Prožijte svůj soukromý rituál krásy.

Přípravek je určen na podporu relaxace a pohody. Používá se ve vanách, vířivkách a vířivých vanách Jacuzzi v lázeňských zařízeních nebo ve vybavených kosmetických salonech.

Účinky: Uvolňuje stres relaxací nervového systému, působí jako sedativum, antiseptikum a antibakteriální látka, odstraňuje či zmírňuje otoky (dolních končetin), uvolňuje křeče a bolest kloubů. Redukuje zažívací potíže působením proti žaludečním a střevním spasmům. Vynikající pro celkové zdraví.

Aktivní složky: 

  • Krystalizovaná mořská sůl: velmi čistá, obsahující řadu minerálů (hořčík, železo, zinek,měď, atd.), vstřebává se kůží (tzv.thalassoterapie)
  • Citrónová tráva: silice z citrónové trávy (čeled' Poaceae) obsahující citral (70 %)a citronellal-dvě silná sedativa.

Domácí použití: Dávkování není předepsané. Doporučujeme do koupele vsypat množství soli dle momentální nálady a chuti. Balení vystačí na cca 8 koupelí. Sůl rozmíchejte v teplé vodě alespoň 38° C, v připravené lázni relaxujeme 20–30 min.

Balení: 400 g