Gernétic set - Coffret DUO - Synchro 50 ml + Vasco 30 ml

Gernétic sada - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + speciální krém na křehké kapiláry Vasco 30 ml - Ke zklidnění pleti a zvýšení odolnosti vůči vnějšímu prostředí, pro oživení a omlazení pleti, ke zlepšení stavu křehkých kapilár, popraskaných žilek a ke sjednocení a barevnému vyrovnání pokožky.
Výrobce: Gernetic
Kód: 92414
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml + 30 ml
3 420,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic set Coffret DUO Synchro (50 ml) a Vasco (30 ml) - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + speciální krém na křehké kapiláry Vasco 30 ml

Doporučujeme pro klientky:

  • Ke zklidnění pleti a zvýšení odolnosti vůči vnějšímu prostředí.
  • Pro oživení a omlazení pleti.
  • Ke zlepšení stavu křehkých kapilár, popraskaných žilek.
  • Ke sjednocení a barevnému vyrovnání pokožky.

Osvědčené kombinace produktů zahalené do krásného zlatavého obalu, který vynikne pod vánočním stromečkem, se postarají o pěstěný vzhled tváře, krku i dekoltu se silou biotechnologií.

Sada obsahuje:

  • SYNCHRO - regenerační a výživný krém - Neparfemovaný krém výrazně mastné konzistence vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Přestože se jedná o mastný krém, nezanechává pocit mastnoty a velmi dobře se vstřebává. Stimuluje obnovu buněk a vyživuje je.
  • VASCO – speciální krém na křehké kapiláry - Dodává cévním stěnám chybějící látky, posiluje jemné kapiláry. Pleť se postupně vyrovná, žilky zesvětlují a dále se nerozšiřují. Stimuluje krevní oběh a tím zajišťuje rovnoměrné prokrvení pokožky.

Balení: Synchro 50 ml + Vasco 30 ml