Gernétic - Veinulo Special+ - Buněčný stimulátor k ošetření těla, 20 ml

Gernétic VEINULO SPECIAL+ Buněčný stimulátor k ošetření těla - Koncentrát s protizánětlivými účinky upravuje krevní oběh, pomáhá odstraňovat popraskané žilky, zmírňuje křečové žíly a působí jako prevence jejich vzniku. Výrazně zmírňuje pocity „těžkých“ nohou.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91422
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 20 ml
1 656,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic VEINULO SPECIAL+ Buněčný stimulátor k ošetření těla - Koncentrát s protizánětlivými účinky

První spolehlivé řešení pro křečové žíly a popraskané žilky. Laboratoře GERnétic odhalily příčinu vzniku žilních problémů: disharmonii krevního oběhu. Představují proto nový buněčný stimulátor VEINULO SPECIAL+ s dvojím řešením:

  • Speciální peptidy – pro elasticitu žilních stěn, proti vzniku otoků
  • Aktivní bio výtažky – antioxidační, regenerační, protizánětlivé účinky

VEINULO SPECIAL+ upravuje krevní oběh, pomáhá odstraňovat popraskané žilky, zmírňuje křečové žíly a působí jako prevence jejich vzniku. Výrazně zmírňuje pocity „těžkých“ nohou.

Koncentrát aktivních látek speciálně vyvinutý pro reparaci (obnovu) žilních stěn a stěn kapilár, které byly poškozeny zpomaleným krevním oběhem. Flakon je opatřen dávkovačem.

Aktivní složky: Obsahuje 100% přírodní aktivní látky, které jsou získávány z rostlinných zdrojů pěstovaných v BIO kvalitě a zpracovány nejmodernější biotechnoloigií. 

  • vitaminy PP, E a C
  • aktivní látky získané biotechnologií obsahující především mukopolysacharidy
  • rutin (posiluje jemné krevní kapilárky, podporuje krevní oběh, potlačuje vnitřní krvácení, chová se jako antioxidant, tlumí vlivy záření, jeho účinky lze výrazně zesílit podáváním vitaminu C)
  • aescin (předchází otokům, působí proti otokům již vzniklým)
  • komplex peptidů zabezpečující vzájemnou kvalitnější komunikaci buněk

Účinky: Buněčný stimulátor VEINULO SPECIAL+ v pokožce příznivě ovlivňuje přenos kyslíku na buněčné úrovni (podporuje buněčné dýchání a buněčný růst). Výborně zvlhčuje epidermální kožní vrstvy, má vazodilatační schopnost (působí na rozšíření kapilár). Silný antioxidační účinek působí intenzivně proti volným radikálům, protizánětlivý účinek umožňuje výrazné a viditelné zlepšení problému.

Domácí péče: Buněčný stimulátor VEINULO SPECIAL+ používáme při každém ošetření těla, po aplikaci a vstřebání tonika LYMPHO a před nanesením specifických krémů. Jemně vklepeme na postižená místa. K umocnění výsledků vetřeme malé množství krému SYNCHRO a pokračujeme v dalším ošetření. Při pravidelné péči zamezíme rozšiřování problému popraskaných žilek, pokožka se postupně barevně vyrovná. Výrobek lze použít každý den, ráno nebo večer.

Balení: 20 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Adipo Gasta - Zeštíhlující tělový krém, 150 ml

Gernétic ADIPO GASTA Tělový krém na zeštíhlení. Cenné složky aktivních látek aktivují vylučování toxických látek a urychlují metabolismus. Reguluje chuť k jídlu, zvláště na sladké a tučné, a pomáhá nastartovat proces spalování tuků. Navrací svůdnou štíhlost, která trvá.
2 706,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Vasco Artera - Tělový krém proti celulitidě, pro harmonizaci cévního systému, 150 ml

Gernétic VASCO ARTERA Tělový krém proti celulitidě, pro harmonizaci cévního systému. Lehký, dobře se vstřebávající krém, určený k odstraňování celulitidy a k ošetření stěn vlásečnic, žil a arterií. Vypnutí a vyhlazení pokožky je viditelné již po prvním použití.
2 730,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Lympho - Zpevňující stimulační tělové tonikum proti celulitidě, 200 ml

Gernétic LYMPHO Zpevňující stimulační tělové tonikum proti celulitidě. Harmonizuje lymfatický systém a díky tomu pomáhá odstraňovat celulitidu a otoky nohou. Aktivní složky s osvěžujícím efektem (ženšen, mořské řasy) zanechávají pokožku svěží a vitální.
972,00 Kč s DPH
možnost slevy