Kofeinový šampon pro muže na první šediny-Alpecin Tuning Shampoo 200 ml

Kofeinový šampon pro muže na první šediny ztlumí nápadnost šedin a dotónuje vlasy do přirozeného odstínu a zároveň zabraňuje vypadávání vlasů a prodlužuje jejich růstovou fázi.
Výrobce: Dr. Kurt Wolff
Kód: 21036
Datum dodání: 24 hodin
balení 200 ml
248,00 Kč s DPH
208,00 Kč s DPH
40,00 Kč s DPH
 

Alpecin Tuning Shampoo – Kofeinový šampon pro muže na první šediny
Kofeinový šampon pro muže na první šediny ztlumí nápadnost šedin a dotónuje vlasy do přirozeného odstínu. Pravidelným používáním tohoto šamponu dosáhneme jednotného odstínu vlasů a to jak potlačením prvních šedin tak oživení barvy u vlasů zesvětlených vlivem slunečního záření, či povětrnostními vlivy. Alpecin Tuning Shampoo účinkuje na principu pozvolného vrstvení fialových pigmentů na povrch vlasů. Tónování a oživení barvy přirozených vlasů už po 4 týdnech používání. Matování prvních šedin (množství šedých vlasů do 25% z celkového množství vlasů). Zabraňuje vypadávání vlasu a tím i zabraňuje nárůstu dalších šedých vlasů. Pro muže s vlasy tmavě blond až černé barvy.

Použití: Naneste šampon na mokré vlasy, nešamponujte a nechte tři minuty působit. Poté oplachněte vodou.

Objem: 250 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Manno - Luxusní regenerační krém na ruce, 40 ml

Gernétic MANNO Luxusní regenerační krém na ruce má hluboké regenerační, ochranné a zklidňující účinky. Pomáhá odstraňovat pigmentové skvrny a zabraňuje vzniku nových. Zvláčňuje a zjemňuje pokožku, vyživuje a zpevňuje nehty. MANNO rukám navrací mladý a elegantní vzhled.
510,00 Kč s DPH
možnost slevy

Plantur 39 Aktivní kapsle proti vypadávání vlasů pro ženy 60 kapslí

Aktivní kapsle Plantur39 proti vypadávání vlasů u žen - zabraňuji zvýšenému vypadávání vlasů u žen po menopauze. Posiluje struktury a odolnosti vlasů. Komplex vitaminů, stopových prvků a výtažku z jadérek hroznového vína posiluje vlasové kořínky zevnitř.
398,00 Kč s DPH
348,00 Kč s DPH
 

Plantur 39 Color Brown Fyto-kofeinový šampon proti vypadávání a pro sytější hnědou barvu vlasů 250ml

Fyto-kofeinový šampon Plantur 39 Colour Brown přináší tmavší hnědou a zářivější barvu s každým umytím vlasů. Nepříjemné šedé vlasy a světlé kořínky se zakryjí a barva se stává intenzivnější. Kofein pomáhá zabránit menopauzálnímu vypadávání vlasů.
298,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Immuno - Čistící, regenerační a protizánětlivá maska, 30 ml

Gernétic IMMUNO - Regenerační a protizánětlivá hluboce čistící maska pleť čistí, regeneruje, posiluje její imunitu a vyrovnává pH. Působením trojkomplexu vytváří na pleti speciální prostředí, v němž se nemohou množit zánětlivé bakterie, a tím dochází k odstranění zánětlivých projevů na kůži.
1 048,00 Kč s DPH
možnost slevy