Kolekce Jaro 2017 - SPRING STORIES

alcina-spring-storiesSPRING STORIES - trendová kolekce dekorativní kosmetiky ALCINA Jaro 2017

Dejte sbohem šedivé zimě a nalaďte se na jarní romantiku! Kolekce trendové dekorativní kosmetiky 2017 vítá jaro nezaměnitelnými něžnými barvami. Květinové vzory, lehké materiály, vzdušné střihy, pastelové tóny a hodně růžové… To jsou módní trendy pro nadcházející jaro a léto. Must-have letošní sezóny jsou matné textury přípravků – od rtěnek v odstínech šťavnatého ovoce po pastelové oční stíny, které v kontrastu nechají vyniknout svěží a projasněnou tvář. Užívejte si letošní sezónu s lehkostí. Vytvořte si svůj vlastní romantický příběh, který harmonicky sladí všechny odstíny dohromady.alcina-spring-stories-y
Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Matná rtěnka v tužce - Matt Lip Stick - Strawberry 1 ks

Matná rtěnka Alcina - Matt Lip Stick strawberry - je jedinečná svou příjemně jemnou texturou. Intenzivní barva vám dovolí hravě vytvořit i konturu rtů.
360,00 Kč s DPH

Alcina - Matné oční stíny - Matt Eye Shadow - lychee 1 ks

Matt Eye Shadow lychee mají nejen dlouhou výdrž, ale s jejich hedvábnou texturou se s nimi na víčku velmi lehce pracuje. Tlumené odstíny pudrových očních stínů sluší každému tónu pleti.
290,00 Kč s DPH 245,00 Kč s DPH

Alcina - Matné oční stíny - Matt Eye Shadow -peach 1 ks

Matt Eye Shadow peach mají nejen dlouhou výdrž, ale s jejich hedvábnou texturou se s nimi na víčku velmi lehce pracuje. Tlumené odstíny pudrových očních stínů sluší každému tónu pleti.
290,00 Kč s DPH 245,00 Kč s DPH