Kolekce Léto 2017 - SUMMER BREEZE

alcina-summer-breezeSUMMER BREEZE - trendová kolekce dekorativní kosmetiky ALCINA Léto 2017

Každé léto přináší nový příběh. Dlouhé volné dny jsou plné dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. Užívejte si je letos s kolekcí ALCINA Summer Breeze. Vychutnávejte si teplé sluneční paprsky šimrající na pokožce a divoké letní noci, které je nejlepší protančit s bosýma nohama. A to vše v letních barvách oceánu. S trendovými barvami pro léto 2017 prožijete horké letní měsíce se svěžím pocitem. Do kolekce Summer Breeze patří živá tyrkysová, chladivá stříbrná a svůdná červeno-růžová. Jejich kombinací vykouzlíte letní look v jemném i intenzivním provedení. Novinkou této limitované edice jsou inovativní textury – ať už jde o oční stíny na vodní bázi, lesk na rty, který dodává objem či přípravky, které vykouzlí nádherné řasy a hedvábně třpytivou pokožku. Užívejte si příjemně svěžího pocitu po celé léto!

alcina-summer-breeze-video

 

 

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Tekuté oční stíny - Aqua Eye Tint - silver 1 ks

Aqua Eye Tint Silver jsou dvoufázové tekuté oční stíny s metalickým nádechem. Snadno se přizpůsobí požadované intenzitě, vynikají dlouhou výdrží a nerozmazávají se. Pro příjemně chladivý pocit.
360,00 Kč s DPH 325,00 Kč s DPH

Alcina - Tekuté oční stíny - Aqua Eye Tint - turquoise 1 ks

Aqua Eye Tint Turquoise jsou dvoufázové tekuté oční stíny s metalickým nádechem. Snadno se přizpůsobí požadované intenzitě, vynikají dlouhou výdrží a nerozmazávají se. Pro příjemně chladivý pocit.
360,00 Kč s DPH 325,00 Kč s DPH