Liposomální multivitamín pro děti - Imuníček 200 ml
Liposomální multivitamín pro děti Imuníček - Liposomální Imuníček je navržený jako podpora imunitního systému dětí se sníženou imunitou. Tento sirup využívá unikátní liposomální technologii, která zajišťuje výbornou vstřebatelnost a maximální využití jeho účinných složek – 1,3/1,6 glukanu z hlívy ústřičné, vitamínu C, zinku, vitamínu D3 a slunečnicového lecitinu.
Balení 200 ml
370,00 Kč s DPH
350,00 Kč s DPH
20,00 Kč s DPH
Liposomální multivitamín pro děti - Imuníček - Liposomální Imuníček je navržený jako podpora imunitního systému dětí se sníženou imunitou. Tento sirup využívá unikátní liposomální technologii, která zajišťuje výbornou vstřebatelnost a maximální využití jeho účinných složek – 1,3/1,6 glukanu z hlívy ústřičné, vitamínu C, zinku, vitamínu D3 a slunečnicového lecitinu.
Tento liposomální přípravek je ideálním pomocníkem pro posílení přirozené obranyschopnosti dětí. Pravidelné užívání pomáhá zajistit, aby děti získaly potřebné vitamíny a další klíčové látky podporující správné fungování jejich imunitního systému.
Dávkování:
- Dávkování 1 ml roztoku na 5 kg tělesné hmotnosti 1x denně
Upozornění: Nesmí užívat osoby s transplantovanými orgány a ti, kteří užívají imunosupresiva. Není určeno pro děti do 3 let.l
Složení: demineralizovaná voda, slunečnicový lecitin (geneticky nemodifikovaný), přírodní vitamín C z aceroly, 1,3/1,6 glukan z hlívy ústřičné, zinek (zinečnatý glukonát), vitamín D3 (cholekalciferol), konzervační látka sorban draselný, antioxidant L-askorbát sodný, přírodní jahodové aroma, sladidlo steviol-glykosidy, přírodní konzervant z rostlin.
Balení: 200 ml