Naděje - Doplněk z bylin ke zmírnění projevů přecitlivělosti organismu NK13 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin ke zmírnění projevů přecitlivělosti organismu - ke zmírnění alergických projevů při dýchání (při astmatu) - Alergie, astma - Startovací kúra potlačuje výskyt plísní a bakterií, zklidňuje organismus při reakcích z přecitlivělosti na vnější podněty, revitalizuje sliznice, posiluje obranyschopnost, zmírňuje nežádoucí alergické projevy při dýchání.
Výrobce: Naděje
Kód: NK13
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
687,00 Kč s DPH
635,00 Kč s DPH
52,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin ke zmírnění projevů přecitlivělosti organismu - ke zmírnění alergických projevů při dýchání (při astmatu) - Alergie, astma

Startující kúra potlačuje výskyt plísní a bakterií, zklidňuje organismus při reakcích z přecitlivělosti na vnější podněty, revitalizuje sliznice, posiluje obranyschopnost, zmírňuje nežádoucí alergické projevy při dýchání. Poté můžete pokračovat - Pokračovací kúrou doplněk z bylin pro péči dýchací trakt

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury žampion, Respiro a grep, po využití tinktury grepu vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání žampionu a Respira, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití černého rybízu vezmete nakonec růži šípkovou a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml