Naděje - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - cysty K33 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - cysty - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních u ženských orgánů - gynekologické nádory, cysty myomy - Kúra obsahující bylinné a pupenové výtažky s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu.
Výrobce: Naděje
Kód: NK33
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
527,00 Kč s DPH
490,00 Kč s DPH
37,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - cysty - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních u ženských orgánů - gynekologické nádory, cysty myomy

Kúra obsahující bylinné a pupenové výtažky s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T6 ELEUTEROKOK I Obranyschopnost, imunitní systém, adaptogen, diabetes
  • P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P38 OŘEŠÁK AMERICKÝ I Krevní tuky, cholesterol, střevní trakt, obranné reakce organismu
  • P48 VŘES I Obranný systém, zklidnění a uvolnění, psychické vypětí, vyčerpanost

Užívání kúry: Současně užívat tinktury eleuterokok a bříza, po využití tinktury břízy vezmete ořešák americký a pokračujete v užívání s eleuterokokem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití ořešáku amerického vezmete nakonec vřes a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml