Naděje - Doplněk z bylin pro posílení fyzického i mentálního stavu NK22 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení fyzického i mentálního stavu - jako pomoc při degenerativním postižení pohybového aparátu - Roztroušená skleróza - pro fyzický i mentální komfort. Kúra s posilujícími a tonizujícími účinky na tělní funkce - obranyschopnost, kardiovaskulární systém, celkový fyzický i mentální komfort a na odolnost organismu proti nepříznivému působení různých stresových faktorů.
Výrobce: Naděje
Kód: NK22
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
712,00 Kč s DPH
665,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení fyzického i mentálního stavu - jako pomoc při degenerativním postižení pohybového aparátu - Roztroušená skleróza - pro fyzický i mentální komfort

Kúra s posilujícími a tonizujícími účinky na tělní funkce - obranyschopnost, kardiovaskulární systém, celkový fyzický i mentální komfort a na odolnost organismu proti nepříznivému působení různých stresových faktorů. Pro fyzický i mentální komfort

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T42 TOPOL ČERNÝ - Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce
  • T40 TŘEZALKA TEČKOVANÁ - Fyzické a duševní povzbuzení, dýchací systém, dobrý spánek, nervová soustava
  • P16 JASAN - Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů
  • P36 OLŠE - Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby
  • P4 BOROVICE SOSNA - Pohybový aparát, podporuje dýchací systém

Užívání kúry:Současně užívat tinktury topol, třezalka a jasan po využití tinktury jasan vezmete olši a pokračujete v užívání topolu a třezalky, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití olše vezmete nakonec borovici a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml

Štítky produktu