Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže K44 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - Sportovní kúra pro muže - Kúra posiluje tělní funkce, adaptaci na stres, stimuluje životní procesy. Příznivě působí na srdce a cévy, tonizuje tělo, stimuluje mentální aktivitu, podporuje detoxikační kapacitu jater.
Výrobce: Naděje
Kód: K44
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
606,00 Kč s DPH
515,00 Kč s DPH
91,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - Sportovní kúra pro muže

Kúra posiluje tělní funkce, adaptaci na stres, stimuluje životní procesy. Příznivě působí na srdce a cévy, tonizuje tělo, stimuluje mentální aktivitu, podporuje detoxikační kapacitu jater.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat leuzeu, ostropestřec, břízu, po využití lahvičky břízy vezmete kotvičník a pokračujete v užívání s leuzeou a ostropestřecem, pokud dojdou tak bez nich. Po využití lahvičky kotvičníku vezmete arálii a doužívat.

Po využití kúry je vhodné pokračovat kúrou pokračovací K44A, která zesiluje účinek této kúry.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

PhytoChi - Čistě přírodní bylinný přípravek posilující imunitu energii a vitalitu 480 ml

Bylinnou terapie PhytoChi pro očistu organismu a posílení imunity. PhytoChi je patentovaný přírodní bylinný přípravek na posílení imunity a podporu zdraví obsahující vysoce kvalitní byliny. Čistě přírodní bylinný přípravek pomáhající organismu zbavit se nežádoucích látek. Díky těmto bylinám má přípravek silné antioxidační a protizánětlivé účinky, zvyšuje obranyschopnost organismu, dodává energii a vitalitu.
Od 750,00 Kč s DPH